Wpis z mikrobloga

Dlaczego, gdy widzę drogiego merca i prowadzi go kobieta, to w 90% przypadków jest to odwalona blondynka niestarsza niż 30 lat? Czy świat i relacje międzyludzkie są aż tak przerysowane?
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarcinHulaka: jak bierzesz sobie dupę do ruchania to ma wyglądać jak dupa do ruchania. swoją drogą to mężczyźni to debile, nawet ci bogaci, przecież utrzymanie takiej plus leasing merca to drożej niż zwykła kurtyzana a przecież o to chodzi w tej relacji. Chyba, że to koszt takiej rozrywki na wyłączność.
@BajerOp: bo z nimi jest podobnie jak wlasnie z tym mercem. Kupujesz merca, chociaz taniej by cie wyszlo pewnie jezdzic wynajmowanym albo zbiorkomem. Za to mercem jezdzisz kiedy chcesz i jak chcesz, a jak masz firme to sobie i tak go wrzucisz w koszty. A jak juz go zajezdzisz, bedzie za stary, albo ci sie znudzi to zmieniasz (a temu ktos cofnie przebieg i jeszcze bedzie sluzyl niejednemu przez lata (
@MarcinHulaka: Jestem kurierem i ostatnio poznałem w rejonie jedną z takich blondynek, z tym, że nie Merc, a BMW X6 (półtoraroczne). Zdziwiłem się bo myślałem tak jak Ty, ale okazała się inteligentną, bardzo sympatyczną kobietą, w dodatku jest weterynarzem (stawiałem na kosmetyczkę wcześniej). Nie zawsze te blondynki są takie jebnięte, łatwiej poznać po kolesiu jaka ona jest. Jak to gość 40/50 z mułami i brzuchem Ferdka Kiepskiego to wiadomo, że żona