Wpis z mikrobloga

Zapadła decyzja. PS5 mnie #!$%@?, jeden z padów już nie odbija przycisków (a grane jest bardzo, bardzo mało), kabel HDMI trza było dokupić, bo w pudełku był przewód długości przeciętnego, japońskiego przyrodzenia, a PS+ to kompletna porażka - same śmieci albo tytuły które mam na płytach. Pytanie do Was - gdzie kupić Xboxa Series X? Trza mi dwa pady, akumulatorki i ładowarka do akumulatorków. Zmieszczę się w trzech kołach? Czy jednak #!$%@?ć to i kupić Series S z drugim padem (interesują mnie tylko gry kanapowe dla dwóch)?

Drugie (no, trzecie) pytanie - wsteczna kompatybilność / FPS Boost - MS z tego zrezygnował, czy zwyczajnie czekacie na kolejny zrzut tytułów?

Dodatkowe pytanie dla bardziej zaawansowanych - ktoś z Was wykupił/ przestawił konsolę na developer mode?

#xbox #pytanie #kiciochpyta
  • 17
Czy jednak #!$%@?ć to i kupić Series S z drugim padem (interesują mnie tylko gry kanapowe dla dwóch)?


@ReksioZaglady: Jak podchodzisz do gier na spokojnie i traktujesz je jako dodatkową rozrywkę... to bierz S'ke. Gry te same. Obczaj czy na allegro są jeszcze dostępne po 1099. Z dodatkowym padem i aku zamkniesz się wtedy pewnie poniżej 1400 pln
@Medonix: zajebista gra logiczna, pierw z automatów, później z Dreamcasta i gdzieś tam później był rimejk w HD na PS3 i x360. Jak lubisz logiczne, wiesz, cos na wzór tetrisa, to atakuj.

@magicznyfred: hmm i to chyba ma sens, raczej interesują mni "gierki", a nie "gry" (PS5 winien wystarczyć do większych tytułów). Masz jakiś link pod ręką?
@Sorce_Eastwood: zamówiłem tego SSa i ładowarkę / akumulatorki. Jak granie traktujesz "poważnie", a nie, że tylko od czasu do czasu z lubą, czy tam ziomkiem zagrać w jakieś pierdoły, to bierz SX lub PS5, jednak jeśli gry to tylko taki dodatek, to ja osobiście nie widzę sensu przepłacać. Najbardziej jestem ciekaw Super Puzzle Fighter 2, niekoniecznie jakieś Halo, czy inne tytuły AAA, więc dla mnie - jak kolega wyżej zasugerował -
@ReksioZaglady: miałem już Xbox one s i one x i też grałem w children of morta, spoko giera bardzo na 2 osoby. Kupiłem jednak SX, znalazłem stacjonarnie w media markcie. Stwierdziłem, że jednak może mi brakować później mocy no i mam ten TV 4k więc szkoda, żeby się marnowało jednak.
@Sorce_Eastwood: też mam 4K i właściwie wolałbym - jak Ty - mieć większy zapas mocy (ciągle po głowie chodzi mi developer mode na konsoli, dla emulatorów), jednak dodatkowe wydatki i fakt posiadania PS5 sprawił, że wybór parł na SS.

Teraz jeszcze muszę jakoś ogarnąć ten cały game pass i chyba wsio :-)