Wpis z mikrobloga

co się stało z tym głupim youtube, dosłownie przy każdym filmie są reklamy, a najczęściej są dwie, kiedyś to się jeszcze dało zamknąć filmik i otworzyć ponownie to nie było już reklamy, teraz tak się nie da bo ZAWSZE jest reklama, jak mnie to denerwuje, ja #!$%@?

zdelegalizować reklamy, najgorsze gówno jakie istnieje, mogłoby chociaż jakieś przyjemne reklamy robić, ale nie, robią najbardziej #!$%@?ące, jak słyszę tę reklamę pepsi i tego lektora co ma taki #!$%@?ący głos to już wiem że nigdy przenigdy nie kupię pepsi, nawet jeśli mam umrzeć z pragnienia.
  • 222
@odysjestem: w ogóle unia powinna zrobić porządek z reklamami i je jakoś ustandaryzować, bo te reklamy gierek na telefonie to dramat, powinnien być jeden wzór reklamy według którego się wyświetlają, tak, żeby na przykład przycisk do zamknięcia albo pominięcia reklamy był dobrze widoczny, duży, i zawsze w prawym górnym rogu ekranu.
bo teraz to jest el dorado każda reklama jak chce, niektóre nawet chamsko ukrywają przycisk do pominięcia co jest skandalem