Wpis z mikrobloga

Orientujecie się jak wygląda sytuacja z podłączeniem internetu UPC do mieszkania do którego nie ma doprowadzonych kabli. Sąsiedzi z dołu na klatce mają internet z UPC. Technik musi pociągnąć instalację do mojego mieszkania piętro wyżej. Natomiast wymagana jest zgoda administratora budynku. Czy oni zazwyczaj wyrażają taką zgodę? Nie ma z tym problemu? Może macie jakieś doświadczenia
#upc #internet #wifi
  • 13
Możliwe, że jest. Natomiast dowiedziałem, że wymagana jest jakaś zgoda administratora budynku, ponieważ kabli nie ma w mieszkaniu. Czy z taką zgodą jest problem?
@Yogut: Ja dostałem zgodę pod warunkiem usunięcia ew. szkód po pracach.
Na szczęście było korytko w pionie, bo tak pewnie musiałbym gipsować, malować.
Więc pozamiatałem po monterze i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yogut: @LordDockers @maly38 jako technik UPC potwierdzam, że LordDockers coś pierdzieli. Jak spółdzielnia jest przyjazna to robi się szybki kosztorys i do pewnej kwoty UPC bez problemu pokrywa. Ew jak jest dużo ponad to część może dopłacić klient. Ale najczęściej kończy się temat na max 2 wizycie.
@LordDockers: Czasem masz skrzynkę na parterze, czasem na środku, czasem co 2 piętro. Możliwości masz tyle, że nie możesz założyć że jak 6 piętro to wychodzi duży kosztorys.