Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Powiem szczerze, że coraz ciężej wchodzi mi się na wypok.

  Czy to na wykopalisku, czy to na mikro - ten portal stał się zagłębiem niewyedukowanych szurów i foliarzy. Jest to dla nich pewnego rodzaju "podziemie" gdzie mogą na spokojnie poklepywać się wzajemnie po plecach i wrzucać jakieś antyszczepionkowe bzdury. Odnoszę wrażenie, że ludzi którzy kierują się w życiu naukowymi dowodami jest tu coraz mniej i oddali oni pole foliarskim hordom.

  Wierzę, że ten portal potrafi bawić, potrafi uczyć, i tak - potrafi też inspirować ludzi. I będzie to robił, jeśli tylko ludzie zdecydują by go w tym celu używać. W innym razie będzie to tylko zbieranina antyszczepowych tagów pośród szurów i foliarzy.

  Good night and good luck.

  #nauka #przemyslenia #wykop
  pokaż całość

  odpowiedzi (93)

 • avatar

  Pomocy jestem caly rozstrzesiony. Jestem w szoku zycie mi sie załamało. Łzy lecą mi na klawaiture taka akcja po 3 latach razem... Ja pie***le!!!!!!!!!!!!!!!!

  Wczoraj wrocilem z zagranicznej delegacji dzien wczesniej. Byłem szczęśliwy że wracam do naszego domu., ktory ukonczyłem rok temu kosztem ogromnego kredytu na siebie. Kosztem brania delegacji w #pracbaza zeby stacbylo mnie na kredyt. Wszystko dla nas. Dla niej...

  Byłem we Włoszech kupiłem jej piękne pamiatki. Nie mowilem nic #rozowypasek bo chcialem ja zaskoczyc szybszym powrotem i prezetami z włoch, ale nie tego sie spodziewalem... Wrociłem po 23 taxi wchodze do domu cisza... Myślałem że może wyszła gdzieś z kolażankami. Dzwonie słysze jej telefon dzwoni z pokoju piętro wyżej. Wbiegłem na gore wchodze do sypialni a tam rozowa w objeciach Glapińskiego, który bawi się jej stopami i podnosi je do góry.

  #rozowepaski #truestory #pomocy #zalesie #zwiazki #nbp #inflacja #stopyprocentowe #rpp
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  #heheszki #nieruchomosci #gielda #inflacja #gospodarka #ekonomia #nbp

  Kochani, powiem tak: "Najważniejsze, żebyśmy wszyscy zdrowi byli " ( ͡º ͜ʖ͡º)

  odpowiedzi (15)