Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 266
Jak cos #!$%@?łam to moi rodzice zamiast kary na komputer kazali expic mi swoje postacie w Metinie.
Kumacie cos takiego? Zazdroscilam kolegom z karami na komputer.

Do tej pory jak slysze "enter the east" czy inne kawalki zalewa mnie fala nostalgii i jednoczesnie ptsd obrzydzenia.

Potem czytalam o wiezieniach w jakichs tajwanach gdzie wiezniowie dropili golda w WoW.

Tam przynajmniej obdywali kare w WoWie... Nie w #!$%@? metku ()

Jest 4 rano. Pewnie usune. Ale musialam to z sb wyrzucic.. (,)
  • 26
@mk321: Samo zycie. Kiedys tibia byla popularna i ciezko bylo o wolnego spota do expienia. Kumpel pokazał staremu tibie i tak go wciągneło na emeryturze że codziennie go budził i razem expili w wakacje xD Budził go np 5:30 bo spoty byly wolne i pamietam ze on do niego gadal "wstawaj expic na crystal spidery" A jak on nie chcial wstac to ojciec był zły XD Zycie pisze najlepsze memy
@turbaniuszdywaniusz same here, ale ojciec miał nasrane w głowie przez plemiona xD budziki miał na 3-4 nastawione bo ataki trzeba wysłać i bonus nocny jest xD Szlag mnie trafiał, bo komputer był w moim pokoju a on "po cichu" sobie grał. Jak mu ktoś zwiad puścił na wioskę to stara nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie.
Najgorzej jak była jakaś wojna z sąsiednim plemieniem, stary się czuł jak jakiś husarz generał