Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nawet nie wiem jak to skomentować xDD

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #grafikplakaljakprojektowal

odpowiedzi (71)

nie ma żadnego przymusu. po prostu jeżeli się nie zaszczepisz, to wylatujesz z pracy xD #koronawirus

odpowiedzi (19)

Czy popierasz wprowadzenie obowiązkowego szczepienia przeciw covid?

Ankietę będę ponawiał co tydzień aby sprawdzić jak zmieniły się nastroje społeczne na mirko. W zeszłym tygodniu obowiązek szczepień na covid poparło prawie 19% głosujących (wzrost o 4,65 pp), 81,28% nie popierało obowiązkowego szczepienia. Dziś ogłoszono pomysł dotyczący wprowadzenia obowiązku dla wybranych grup. Czy wpłynie to na wyniki i nastroje na mirko? Sprawdźmy!

Na koniec 2022 albo w momencie wprowadzenia obowiązku szczepień zawołam głosujących w ankietach. Sprawdzimy wtedy, czy nakaz szczepień został wprowadzony, zobaczymy kto zmienił zdanie, a kto nadal trwa przy swoim i czy opinie zmienią się tak znacząco jak w przypadku opinii dotyczącej polityki powszechnej izolacji (w marcu 2019 prawie 90% uważało, że sprawdzi się ona, a kilka miesięcy później już tylko nieco ponad 20%).

Tag do obserwowania albo czarnolistowania - #mirkoszczepienia

Wcześniejsze ankiety: 24 listopada, 1 grudnia

2) dziś nie używam tagu koronawirus, zasugerowano mi, że wyniki mogą być w ten sposób wypaczone ponieważ dużo "normalnych ludzi" ma ten tag na czarno, a na nim aktywni są głównie przeciwnicy szczepień co może wypaczać wyniki
    pokaż całość

odpowiedzi (43)