Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ho Ho Ho Mirki i Mirabelki! Co powiecie na świąteczne #rozdajo?

Jakiś czas temu postanowiłem wykorzystać swoje wolne popołudnia i poświęciłem ogrom czasu na stworzenie sklepu z koszulkami, wiem wiem, niektórzy powiedzą że pomysł oklepany, ale pomyślałem, że czemu nie, w końcu moich wzorów nie ma nigdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) - pomóżcie mi w jego rozwoju i reklamie i weźcie udział w moim pierwszym rozdajo na wykopie!

Zasady: wśród plusujących (bez zielonek naturalnie) za pomocą #mirkolos zostanie wylosowany zwycięzca, który będzie mógł wybrać sobie dowolny produkt z kategorii tshirtów w sklepie Garderobiany. Losowanie w niedzielę o 12:00

Zapraszam!
    pokaż całość

odpowiedzi (22)

Wrzucam, może ktoś się skusi.
    #p0lka #heheszki #randkujzwykopem

odpowiedzi (34)

Szpital w Białymstoku odmówił aborcji. Powołał się na opinię Ordo Iuris.

Mimo dwóch niezależnych opinii psychiatrów zalecających przerwanie ciąży ze względu na stan psychiczny pacjentki szpital w Białymstoku odmówił kobiecie aborcji. Dyrektor powołał się na opinię Ordo Iuris, które twierdzi, że "depresja nie jest zagrożeniem dla zdrowia".

Białystok. 26-letnia Agata od ginekologa prowadzącego jej ciążę słyszy, że badania potwierdzają najgorsze przypuszczenia: w jej brzuchu rozwija się płód bezczaszkowy (z tzw. akranią).
    To wada letalna polegająca na niewykształceniu struktur mózgoczaszki. Inaczej: płód nie ma kości pokrywy czaszki. Jego wnętrzności są na zewnątrz, mózg się wylewa. Nie ma żadnej możliwości jego uratowania ani samodzielnego przeżycia. Żadnej.

Z dnia na dzień jest w coraz gorszej kondycji psychicznej. Nie śpi, nie je. Nie jest w stanie normalnie funkcjonować
    Agata idzie do psychiatry. Diagnoza jest jednoznaczna: reaktywne zaburzenia psychotyczne. To zaburzenia, które pojawiają się m.in. w reakcji na silny stres czy traumatyczne wydarzenia. Mogą wywoływać zaburzenia pamięci i świadomości, czasami halucynacje i urojenia, nierzadko prowadzą do samobójstwa.

https://www.wykop.pl/link/6394705/szpital-w-bialymstoku-odmowil-aborcji-powolal-sie-na-opinie-ordo-iuris/

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #medycyna #zdrowie #depresja #psychologia #4konserwy #konfederacja
    pokaż całość

odpowiedzi (48)