Wpis z mikrobloga

Znacie jakąś ciekawą grą MMO RPG albo coś ciekawego do pogrania online?

Wiele lat temu grałem w Metina i miło wspominam tą grę no ale jednak nie dam rady wrócić i znowu siedzieć na spotach po 8 godzin i bić czarne orki bo trzeba do pracy chodzić xD

No ale z drugiej strony zagrałbym w coś ale gry popularne dzisiaj jak LOL czy Fortnite to nie dla mnie, ponieważ nie lubię zaczynać co chwilę od nowa i robić to samo - chcę czuć efekt swojej ciężkiej pracy tak jak w Metinie, gdy latało się z zajebistą zbroją, mieczem i tarczą NNO to człowiek czuł się jak mistrz gry xD

#pytanie #pytaniedoeksperta #mmo #metin2 #gry #gryonline #rpg
  • 10
@Lesrley: Ja ostatnio myślałem, żeby wrócić do gry Rohan Vengeance, też miło się grało raz na jakiś czas.
Może niedługo powstanie serwer darkmu.pl , zawsze można casualowo pograć w Runescape (oldschool runescape) widać powolne postępy i każdy lvl up skilla cieszy
@#!$%@?: Ja tam nie ogarnąłem systemu ekwipunku, nieintuicyjny tez system sprzedaży/zakupów czasem filtruje czasem nie.... Same wbijanie lvl ok, nawet szybko idzie, sporo misji pobocznych i powtarzalnych, na których można wbić doświadczenie i na początkowych lvl zdobyc ekwipunek.

Levelowanie petów/botów/kompanów dość upierdliwe. Żeby ich podciągnąć na wysoki poziom trzeba uhuhu i jeszcze trochę.

Przemieszczanie się miedzy planetami uciążliwe. Biegasz do statku/promu potem latać i znów lądujesz w doku z którego trzeba biegać.