Wpis z mikrobloga

#battlefield zagrałem pare rundek, no i są mieszane uczucia. Z jednej strony sam klimat i mapa jest fajna, choć chciałbym pare mniejszych mapek przy premierze bo tutaj trzeba latać jak osioł z 1 punkty do 2. Kolejna rzecz to movement który jest fajny, ale jak ludzie ogarną jak korzystać z grappling hooka to będzie tylko meta na 1 operatora. Mówiąc o operatorach to właśnie tylko ten jeden był opłacalny w używaniu, może się trzeba nauczyć innych ale naprawdę przyjemność czerpałem tylko z tego jednego gościa. Jeżeli chodzi o bronie to padaka, m5 będzie nowym m16 z bf3 i kto wymyślił żeby te bronie miały tak mało amunicji przy takiej szybkostrzelności, a jeszcze tego kto wymyślił klikanie dodatkowego przycisku by wyrzucić granat czy torbę powinno się powiesić za jaja. No i jeszcze na koniec za duży hp regen bo na długim dystansie nie mogłem się zabić z gościem. Jakbym miał ocenić ją w takim stanie to jest to coś między bf4 a 5 posiada fajne i #!$%@?ące mechaniki z obu gier
  • 5
@NepNepu: tylko hak jest w miarę, reszta operatorow ssie jaja, moze gdyby snajper zamiast drona mial spawn beacon to bylby bardziej przydatny... no ale nie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)