Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #rozdajo

  tl;dr: zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą zdobycia egzemplarza książki "Męska szafa - Instrukcja obsługi". Jeśli nie masz pomysłu na prezent, to sprawdź naszą listę ponad 230 propozycji dla #rozowepaski #niebieskiepaski i #dzieci

  Jak grudzień, to święta, jak święta, to prezenty. A jak prezenty, to czasami można złapać się za głowę z bezsilności, bo opcji dużo, ale jak się w nich połapać?

  pokaż spoiler Spokojnie, jesteśmy po to, by Cię odciążyć ᕦ(òóˇ)ᕤ


  Poświęciliśmy dobre kilkadziesiąt godzin, przejrzeliśmy wiele sklepów i wyłuskaliśmy najfajniejsze pomysły na prezenty standardowe, jak i mniej. Wszystko elegancko podzielone na kategorie dla niej, niego i pociechy, a do tego dostępne przy pomocy kilku kliknięć z poziomu komputera czy telefonu:

  https://dandycore.pl/2021/12/stylowy-prezentownik-swiateczny-2021.html/

  Zestawienie będziemy aktualizować aż do 20.12.2020 r., więc warto zostawić sobie zakładkę w przeglądarce i raz na kilka dni do niej zajrzeć.

  Być może jesteś w gronie kilkunastu tysięcy wykopków, którzy docenili wydaną przez nas książkę o praktycznej męskiej modzie, która pomogła już ponad 4000 Czytelników ogarnąć praktyczną i stylową męską garderobę. Jeśli tak, to bardzo dziękuję Ci za wsparcie. Jeśli nie, to zapraszam do zapoznania się z tematem, zwłaszcza w sytuacji gdy chcesz ogarnąć swoje ciuchy, by było dobrze bez nadmiernego fircykowania, albo znasz kogoś, komu przydałoby się to zrobić.

  Dlaczego nasza książka jest warta uwagi?
  - jest zbudowana na zasadzie kapsułowej garderoby, czyli takiej, w której z niewielu rzeczy jesteś w stanie wycisnąć maksimum możliwości
  - napisana jest prosto i konkretnie, bez rozwodzenia się nad niepotrzebnymi szczegółami
  - zawiera dużo praktycznych zdjęciowych inspiracji, przez co od razu widać o co chodzi i nie trzeba nam wierzyć na słowo
  - jest pięknie wydana, przez co sama stanowi estetyczny wkład w twoją domową biblioteczkę

  Dziś właśnie zapraszam do wzięcia udziału w rozdajo, w ramach którego możesz wygrać egzemplarz książki wraz z dedykacją!

  Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą otrzymania świeżutkiej, pięknie pachnącej i jeszcze lepiej prezentującej się pozycji książkowej (albo e-booka, jeśli wolisz wydania cyfrowe)

  Losowanie z użycie #mirkolos odbędzie się w środę 8.12.2021 około godziny 21:00

  Jeśli nie wierzysz w ślepy traf i wolisz bardziej tradycyjne metody pozyskiwania rzeczy, to możesz ją kupić w oficjalnym sklepie:

  https://sklep.dandycore.pl/pl/c/Ksiazka/16

  A wiesz co jest najlepsze? Nie musisz kupować kota w worku, bo pod TYM LINKIEM znajdziesz darmowy fragment, który jasno pokaże Ci czego możesz spodziewać się po "Męskiej Szafie".

  Ale to jeszcze nie koniec! Wielu z Was pytało o rabat dla Mireczków i słusznie, bo takowy mamy. Na hasło:

  pokaż spoiler USUŃKONTO ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


  otrzymasz 10% rabatu nie tylko na książkę, ale na CAŁY ASORTYMENT naszego sklepu! Dzięki zaangażowaniu naszych wiernych mirabelek i mireczków udało nam się wyjść z z projektem na prostą, więc niech to będzie taki ukłon w stronę tych, którzy nieustannie nam kibicują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Pozdrawiam Was serdecznie, życzę udanych poszukiwań świątecznych prezentów i jak coś z zestawienia Wam się przyda, to dajcie znać o tym w komentarzu - zawsze to dobrze wiedzieć, że nasza praca przekłada się na realne korzyści dla was.

  Wasz Uszaty

  #ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #modadamska #ksiazki #literatura #czytajzwykopem #swieta
  pokaż całość

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  Atmosfera dość sympatyczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #rosja #usa #ukraina #wojna

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Czy popierasz wprowadzenie obowiązkowego szczepienia przeciw covid?

  Ankietę będę ponawiał co tydzień aby sprawdzić jak zmieniły się nastroje społeczne na mirko. W zeszłym tygodniu obowiązek szczepień na covid poparło prawie 19% głosujących (wzrost o 4,65 pp), 81,28% nie popierało obowiązkowego szczepienia. Dziś ogłoszono pomysł dotyczący wprowadzenia obowiązku dla wybranych grup. Czy wpłynie to na wyniki i nastroje na mirko? Sprawdźmy!

  Na koniec 2022 albo w momencie wprowadzenia obowiązku szczepień zawołam głosujących w ankietach. Sprawdzimy wtedy, czy nakaz szczepień został wprowadzony, zobaczymy kto zmienił zdanie, a kto nadal trwa przy swoim i czy opinie zmienią się tak znacząco jak w przypadku opinii dotyczącej polityki powszechnej izolacji (w marcu 2019 prawie 90% uważało, że sprawdzi się ona, a kilka miesięcy później już tylko nieco ponad 20%).

  Tag do obserwowania albo czarnolistowania - #mirkoszczepienia

  Wcześniejsze ankiety: 24 listopada, 1 grudnia

  __________
  Zmiany względem ostatniego głosowania:
  1) wcześniej stosowałem naprzemiennie słowo przymus i obowiązek, sugerowano to jednak uściślić bo przymus i obowiązek to nie to samo. Teraz w ankietach będzie używane słowo przymus.
  2) dziś nie używam tagu koronawirus, zasugerowano mi, że wyniki mogą być w ten sposób wypaczone ponieważ dużo "normalnych ludzi" ma ten tag na czarno, a na nim aktywni są głównie przeciwnicy szczepień co może wypaczać wyniki
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)