Wpis z mikrobloga

@saakaszi: szczerze, zauważyłem że ta partia składa się z samych ludzi śmiesznych, gość który w życiu pracował jako instruktor żeglarstwa mówi mi o ekonomi i światpoglądzie na świecie jak powinien wygląda XD

Gość od podatków jest ultra katolem który jest mega ograniczony.

stary pierdziel co gada tylko o hitlerze i paróweczkach

jeden gada o króliczych cyckach

kolejny spermiarz

I jeden pięknymi słówkami kłóci się z naukowcami o tym jak działają szczepionki.
ta partia nie jest poważna, a dziwnym trafem ludzie o normalnych światopoglądach i wielcy "biznesmeni" nigdy na nich nie głosowali XD


@PiersiowkaPelnaZiol: Ja zauważyłem, że bardzo często głosuje na nich młodzież ze wsi, w kontrze do swoich starych, pisowców tęskniących za komuną i PGRami. Co śmieszne, zauważają prymitywizm starych w kwestiach gospodarczych, ale w kwestiach światopoglądowych są tacy sami, bo wychowali się na terenach, gdzie innych poglądów się nie ma, murzynowi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bover: A to akurat racja. Na studiach miałem mnóstwo "lekkich" korwinistów. Absolutnie większość z nich się tego wstydzi. Co bawi o tyle, że obecne wykopowe kuce to fanatyczni wyznawcy partii, tacy jakich ma tylko PIS. Ciekawe czy oni wyrosną?
@Parker_: jasne, ze wyrosna. W mlodym wieku ludzie maja wieksza sklonnosc do fanatyzmu, co mylnie pojmuja jako ideowość. Przecież to samo jest z młodymi fanami skrajnej czesci lewicy.
To normalne, ze z wiekiem troche sie wiecej nabiera do tego dystansu, jak czlowiek pojmie ze polityczni idole wcale sie nie poswiecaja dla tych rzekomych idei. A pozniej przychodzi wlasciwie smutna konkluzja, ze najwazniejsze to przekazywac wladze w rece tyxh, ktorzy najmniej sa
Całkowicie wolny rynek, oraz likwidacja instytucji regulujących typu UOKIK, czy Sanepid może zapewnić rozbicie, stworzonych przez lewackie regulacje oczywiście, monopoli.


@kezioezio: jakie lewackie regulacje stworzyły np monopol Google, Microsoftu czy Facebooka.