Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie, czy ktoś jest w stanie polecić bardzo dobrego weterynarza dla kotków(warszawa)? Cena nie gra roli. Coś mojemu się dzieje i dziwnie się zachowuje(przykład ze zdjęcia). Jakby chciał siku w sensie pozycji a nie robi(nie ważne czy poza kuwete już dla mnie) plus inne w moim odczuciu dolegliwości.

#warszawa #weterynaria #weterynarz #koty #kot
AndrewSzusty - Panowie i Panie, czy ktoś jest w stanie polecić bardzo dobrego weteryn...

źródło: comment_1633636935CDpuAYEQmbuYuAotNGXoAl.jpg

Pobierz
  • 28
@AndrewSzusty: Polecam ochwet, po wizytach u różnych weterynarzy, to właśnie tam udało się kotka całkowicie wyleczyć. Niestety nie ma możliwości umówienia się na konkretną godzinę a liczba oczekujących jest zazwyczaj spora.
@AndrewSzusty: zrób badania moczu i krwi, najlepiej poszukaj weta w swojej dzielnicy (na pewno jakiś co najmniej przyzwoity jest), na same badania dobrego weta nie trzeba
na bemowie solidni lekarze są w bemowo-wet
ale im bliżej znajdziesz tym krótsze wycieczki dla kitku -> mniej stresu
@Neye: mam obok siebie do ktorej chodzilem ale chyba te babeczki jakies malo rozgarniete bo leczyly ale #!$%@? pomoglo na chociazby kaszel i flegme z noska kotka ostatnio wiec chyba im podziekuje i wole dalej pojechac ale zeby bylo dobrze zdiagnozowane co sie dzieje. dlatego zaznaczam ze '#!$%@? biede'
@AndrewSzusty: City Wet Bródno, Łabiszyńska 21. Polecam - dobrzy weterynarze (same babki). Zajmowały się moją kotką, aż do jej odejścia - dzięki ich leczeniu i podejściu udało się jej wydłużyć życie o spokojne (nie w cierpieniach) pół roku. Zapierdzielaj do weta jak najszybciej możesz, nie czekaj.
@AndrewSzusty Włodzimierz Czuj, gabinet na Prostej.
Od około 25 lat ogarnia koty w mojej rodzinie (mój, ciotki, etc). Zaangażowany, duża wiedza zebrana przez lata praktyki, człowiek z pasją. Inni weterynarze w tym gabinecie również godni polecenia.