Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radkovich: @kobiaszu:
Doświadczenie z suszarką miałem tylko przez okres mieszkania w wynajmowanej chacie gdzie była taka stara kutwa, w której latało mnóstwo kłaczków i wgl i to mnie zniechęciło. Ale coraz częściej myślę o tym żeby zorganizować miejsce na to tylko że w łazience brak a inne miejsca w domu narażamy wtedy na duże ciepło podczas pracy suszarki, c'nie?
 miejsca w domu narażamy wtedy na duże ciepło podczas pracy suszarki,


@Pociongowy: Wiekszym problemem jest wilgoć na wylocie z tylu suszarki. Jak masz intensywne suszenie dużego wkładu to lustro w lazience jest cale zaparowane. Jak masz opcje na pomieszcznie z dobrą wentylacją albo uchylnym oknem to nie widzę problemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciezki_przypadek: piec gazowy nad pralką. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kobiaszu: @kretoslaw25986:
Będę intensywnie o tym myslał i pewnie coś się w końcu zorganizuje.
A jak z tym "kłaczeniem"? Jakieś bluzy albo inne takie materiały nie oddają kłębków materiału które potem się walają po suszarce albo czepiają innych ubrań z następnych pran?
żałuję, ze nie mam na nią miejsca w łazience, bo już dawno by stała.

Prawda to, że prasowanie czasem jest zbędne?


@Pociongowy: Ja mam pralkę z funkcją suszenia. Nie możesz podobnie? Widzę, że pralko-szuszarki są dosyć popularne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aryo: coś o tym czytałem i nie wiem dlaczego nie przekonały mnie do końca. ( ͡° ʖ̯ ͡°) może faktycznie wymiana na taką będzie dobrą decyzją? Zobaczymy.