Wpis z mikrobloga

#plebiscytnienawisci 1/32 Finału
Pojedynek 21 z 24

Nie interesuję się polityką, a o ekonomii wiem tyle, że w przeciwieństwie do ortografii, jak jest byk to jest dobrze, więc opis dzisiejszych kandydatów wykonał za mnie @Lasiuk . Jeszcze przez najbliższy tydzień mam mały #!$%@? w życiu, ale później już wróci regularne prowadzenie plebiscytu. A oto dzisiejsi kandydaci:

Socjaliści/Komuniści - Zastanawialiście się może kiedyś, jak zbiorczo można nazwać kolektyw nieudaczników życiowych, ekonomicznych ignorantów, dorosłych ludzi wierzących w bajki oraz mających upodobanie do wyciągania łapek po nieswoje pieniądze? Gdyby nie to ostatnie, to wypisz wymaluj - opis Konfederacji, a tak jest to nurt socjalistyczno-komunistyczny. W myśl zasady "wszystkim równo, czyli gówno", socjaliści bez mrugnięcia okiem chcieliby zawłaszczyć wszystko, co znajduje się w sektorze prywatnym by wszystkim się żyło tak samo #!$%@?. Pod pretekstem wysokiej wrażliwości na ludzkie cierpienie chcą poświęcić trudy i poświęcenia produktywnych członków społeczeństwa, by zrekompensować sobie #!$%@? na własne życzenie życie, żeby #!$%@?ć ludziom inteligentniejszym i zaradniejszym od nich samych. Nie dociera do nich, co się dzieje w państwach, gdzie socjalizm wjeżdża na pełnej (taak, oczywiście - na Kubie czy w Wenezueli nie było prawdziwego socjalizmu), bo wykracza to poza poziom inteligencji bananów po politologii czy kulturoznawstwie. Brak stałych dostaw leków, żywności i usług w takich krajach oczywiście nie jest winą systemu. W wymarzonym socjalistycznym raju firma nie ma za zadanie dostarczania dóbr i usług. Według takiej miernoty, co bez błagania społeczeństwa i bez pomocy państwa, nie jest w stanie nic osiągnąć, firma ma dostarczać lekką i bardzo dobrze płatną pracę z niskimi wymaganiami wstępnymi nawet kosztem nierentowności firmy.

Kapitaliści - odwiecznym przeciwnikiem robactwa z czerwonymi flagami jest cuchnący przemocą kapitalizm, gdzie wykorzystywanie małych dzieci i niewykształconych mas z biednych państw w fabrykach jest na porządku dziennym. Nie wiedzieć czemu, wielu wykopków pracujących za minimalną w Januszexach uwielbia stawać w obronie amerykańskich miliarderów. Są to ludzie, na których jeśliby się pluło, to oni udawaliby, że pada. Z uśmiechem na ustach na 35 lat zakują się w kajdany hipoteczne u Żyda, żeby mieć swój kąt, który będzie im jedynie służył do padania na ryj po 12 godzinnej zmianie. (No chyba, że pracodawca będzie na tyle łaskawy i pozwoli Areczkowi zrobić nadgodzin, to wtedy i po 16 godzinnej). Najbogatszym ludziom żyje się w kapitalizmie jak pączkom w maśle. Tacy ludzie są skłonni do płacenia pod stołem, uciekania do rajów podatkowych i innych fikołków, aby przypadkiem nadmiar pieniędzy nie wpłynął do skarbu państwa. Używanie perswazji, a jeśli ona nie zadziała - przymusu do naginania praw pracowniczych oraz jak największej możliwej eksploatacji pracownika jest czymś zupełnie normalnym. Nie zapominajmy, że istnienie korporacji o potężnych wpływach, jest owocem kapitalizmu.

A wy kogo bardziej nie trawicie? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika () PYTANIE NA DZIŚ TRADYCYJNIE W 2 KOMENTARZU.

O co chodzi w tym plebiscycie?


Dotychczasowe wyniki:


#kapitalizm #antykapitalizm #socjalizm #bekazsocjalistow #komunizm #ankieta #pytanie #glupiewykopowezabawy
Pobierz MiszczJaskier - #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
Pojedynek 21 z 24

Nie interesuję...
źródło: comment_1633700468gE2BQNT2kkjpdxr2HxYrOP.jpg

Kogo bardziej nienawidzicie?

  • Socjalistów 80.7% (592)
  • Kapitalistów 19.3% (142)

Oddanych głosów: 734

  • 25
@MiszczJaskier: W wieku 20 lat po technikum zacząłem pracować u lokalnego Januszexa, mimo iż jest to firma znana na całym świecie :) Wypłata była słaba, chociaz nie mam co narzekać, robiłem tam jako magazynier. Zdarza mi się wspominać miłe chwile z tamtej pracy, ale nigdy tam bym nie wrócił ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MiszczJaskier: Kapitalista, zanim zamieni się w obiektywnie znienawidzonego przez wszystkich korporacjonistę, może się #!$%@?ć na miliard sposobów i można go utemperować głosując portfelem, w niektórych etapach nawet przy założeniu, że przeciętny konsument ma iq wiewiórki.
Tymczasem socjaluch już na starcie zajrzy ci do dupy, czy aby nie masz tam jakichś pieniędzy NA BIEDNE DZIECI/ ŻUBRY/ MATKI/ MURZYNKÓW/ PATOLOGÓW CZY OBIBOKÓW, bo im się rzekomo też "CUŚ OD RZYCIA NALERZY".