Wpis z mikrobloga

@Sosabowski:
Ciężko wybrać po jednym u mnie 3 na plus i 2 na minus

+ L.T Piver Epices, świetny przyprawowiec, stosunek cena/jakość na bardzo wysokim poziomie.
+ Baldessarini Eau de Cologne Concentree, niesamowicie męski i elegancki zapach, przy tym zero dziada, mój hidden gem.
+ Robert Piguet Bois Noir, drzewno-dymna rozkosz, bardzo wytrawny, co mi osobiście się podoba. Atomowe parametry. Czekam na kod rabatowy do notino i wpadnie flaszka.

- Dior
@Sosabowski:
Ostatnio na plus to sporo, ale powiedzmy, że Versace Eros. Myślałem, że przereklamowany ulep - okazał się zajebistym sokiem :D
A na minus to Dior Fahrentheit - opony, benzyna, sklep obuwniczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sosabowski:
Na plus: Just Jack Vetiver (dobra pozycja jak za 0,4 zł/ml), Jovoy Pavillon Rouge, Nishane Sultan Vetiver (świetny zapach i parametry, warty każdej złotówki).

Na minus: Dior Homme Eau (nijaki do bólu), Dior Eau Sauvage Edt (brak parametrów), Kenzo Tokyo (brak parametrów i raczej nudny zapach), Baraonda (niby ładny, ale wyczuwałem bardzo mocno coś w stylu karmelu przez co kojarzył mi się z jakimiś płatkami z mlekiem. No i nie
@Sosabowski: - Sosydż Elixir. Super otwarcie trwające 10sekund, po czym lipa straszna. 30 minut i znika
+ Rundholz 20MARS2022, miks szpilek od Lutensa, CdG Black i garści pieprzu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krzysu: wiesz co, mi się tak mocno spodobał od drugiego użycia. Pierwsze było takie: ok, pachnie świeżo, klasycznie, ujdzie. Ale przy kolejnym użyciu dopsikowalem kilka razy siedząc w domu, bo po prostu ciągle chciałem go czuć. Na pewno wleci flakon. Szluga nie czuję, słodkości fanty też nie. Co do beka... Nie zauważyłem, mam nadzieję że teraz nie zacznie mi się tak kojarzyć xD