Wpis z mikrobloga

Homework – debiutancki album studyjny francuskiego duetu Daft Punk, wydany 20 stycznia 1997. Został nagrany w Paryżu. Homework promowało 5 singli, z których dwa - "Da Funk" i "Around the World" - uplasowały się na szczytach list przebojów w wielu krajach i do dziś są jednymi z najpopularniejszych singli grupy.

Spotify - KLIK
Apple Music - KLIK
Tidal - KLIK
Deezer - KLIK

Tag do obserwowania -----> #albumynadzis

Pobierz MrPawlo112 - Homework – debiutancki album studyjny francuskiego duetu Daft Punk, wyda...
źródło: comment_16337377784s9ePN1sc0Dc6TXfqRgJn8.jpg
  • 10
@MrPawlo112: co ciekawe, dzisiaj przypadkiem słuchałem "Around the World" na YT. Odruchowo sprawdziłem ilość wyświetleń, datę dodania i konto. Okazało się, że tydzień temu oficjalne konto Daft Punk wrzuciło teledysk właśnie do tego kawałka. Pierwszy film na koncie od czasu Epilogu kończącego ich karierę.
@MrPawlo112: Mam nadzieję, że DF są na tyle poważną marką, że nie uciekaliby się do takich marketingowych sztuczek.

Nie dawno widziałem, że Szwedzka Mafia nagle powraca po zakończeniu wspólnej kariery kilka lat temu.
@Mleko: @MrPawlo112: oni nie muszą już pracować jako DP, zarobili tyle siana że ich dzieci tego nie przejedzą. W tej strefie nie mają już nic do zaoferowania, RAM był o wiele słabszą się i mniej charyzmatyczną płytą od Human After All czy Discovery. Jak mieliby psuć idealnie zakończoną legendę to lepiej żeby już nic nie robili.

Doskonale się odnajdują natomiast w miejscu cichych producentów, pojawiają się tu i ówdzie w
@Iskaryota: najczęściej wracam do Alive 2006/2007. Ale poza tym wracam najczęściej do RAM. Takie utwory jak Touch, Beyond czy Motherboard to absolutne arcydzieła. Do tego lubię Fragments of time, Get Lucky też lepiej brzmi, jak już się nie słyszy non stop w radio. Ludzie lubią Instant Crush i Lose Yourself to dance, chociaż to nie są moje ulubione utwory. Tak samo jak The Game of Love, którego nie lubię. Za to
Discovery to przy tym o wiele lepsza płyta, która nadała definicji french housowi


@Dawidk01: tak jak wpływ Homeworku i Discovery można łatwo wskazać, a Alive 2006/2007 to w ogóle jest inspiracja dla całej masy muzyki klubowej, tak wpływ RAMu... hm... może widać w tym, że teraz mam wrażenie robi się trochę takiej dobrze wyprodukowanej, dopracowanej muzyki, np. Kacey Musgraves album Golden Hour, pierwsze co mi przychodzi do głowy.

No ale mimo
@MrPawlo112: W sumie, to oryginalne wydanie "Da Funk" z 1995 roku nie promowało niczego z racji, że panowie nie myśleli jeszcze wtedy o albumie, dopiero po podjęciu decyzji, że w sumie, to mają bazę na zlepienie naprawdę fajnego albumu postanowiono wydać re-edycje singla, zwłaszcza, że oryginalny tłok obejmował jedynie 2000 sztuk.

W międzyczasie, gdzieś między późnym 1995, a wczesnym 1996 Dafci wypuścili anonimowo "Indo Silver Club" jako osobny singiel składający się