Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Czy ktoś ogarnia te bilety przystankowe? Chciałam dzisiaj kupić na 2 przystanki, tak mi pokazywało, że trasa to 2 przystanki 1,40zł a jak kliknęłam, że chcę kupić przystankowy to po wpisaniu numeru bocznego autobusu mi wyskoczyło 11 przystanków i normalna cena.
I dlaczego do jasnej ch... Zlikwidowali najlepsze bilety 12h? Zamiast dodać 6h to nie, zlikwidowali 12h. Po co komu bilet 24h? Ktoś nie śpi całą dobę żeby tak jeździć 24h? Ja jak jadę na sprawunki to zwykle 6h by starczyło. Było 12h to jeszcze do przełknięcia. Ale 24h? Dla kogo takie durne bilety? Chyba nie dla mieszkańców. Kto tam siedzi za tym biurkiem? Jakiś właściciel tesli czy co?
#lublin
  • 9
@bellazi: Pytanko mam czy możesz gdzieś wybrać bilety ulgowe? Bo nigdzie nie widzę żeby się dało wprowadzić czy to legitymacji studenckiej czy wgl wyboru ulgowego. Czasowy bilet pokazuje tylko po cenach normalnych… chyba pozostanę przy SkyCash xD iOS here
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Asher1337: to chyba na początku się wybierało przy rejestracji. U mnie to i tak po peselu widać, że ulgowy nie przysługuje. Ja i tak używałam do tej pory "jakdojade". Pobrałam to dla biletów tych przystankowych tylko.