Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mr_3nKi_: Mieszkam 30 mil od miejsca zdarzenia. Znam sprawę od znajomego którego syn chodzi do tej szkoły i z tego co wiem był prześladowany (głównie w social mediach).

Metropolia DFW to jeden wielki burdel (odkąd demokraci przejęli to miasto), takie strzelaniny są na porządku dziennym. Do głównych mediów dochodzą tylko gdy coś takiego dzieje się w szkole. Ponad rok temu przeniosłem się na peryferia (typowe miejsce dla rednecks). Jest spokojnie i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_3nKi_: lewaki to akurat mocno postulują ban na broń palną posługując się dokładnie takimi przykładami. Ja tam sobie postrzelać lubię, chociaż podobno lewakiem jestem xD
lewaki to akurat mocno postulują ban na broń palną posługując się dokładnie takimi przykładami.


@Leniek: Przecież człowieka można zabić na różne sposoby. Broń to tylko jedna z wielu narzędzi, które odbierają życie. To ludzie powinni być prześwietlani, bo to w końcu oni pociągają za spust. Gość widać, że pozował na jakiegoś młodego gangusa. Prędzej czy później strzeliłby lub zadźgał kogoś. Broń palna nie raz uratowała oraz zabrała komuś życie.

W stanach