Wpis z mikrobloga

Obserwatorzy Szkolnej chyba widzą, że Struś zmienia się powoli w żywe zombie? Czy w tej sytuacji osoby twierdzące, że lokatorom S17 pomagają, czyli Sraadek, Aron i Rafał, nie powinne w końcu pomóc nitromaniakowi? Pomoc nie polega na czerpaniu zysków! Jak Struś odwali kitę, to pojawi się problem odpowiedzialności za niepełnosprawnego umysłowo i życiowo jupitera.
A może Olgierdano pomoże, w końcu to taki kozak i ułaniec, pomaga pieskom i biednym dzieciom, wyjaśnia zakłamanych meneli i mieszka obok? Człowiek o wielkim sercu i jeszcze większych zapowiedziach powinien zareagować!

#kononowicz #suchodolski #uzaleznienia #patostreamy
  • 22
@WulkanizatorOponMozgowych: To tak jak byś wziął dziadka na chodzie z rentą górniczą i dawał mu jeść a przytulał byś prawie cały hajs ale jak dziadek by dostał udaru i go sparaliżowało to oddał byś go do przytułku . I tak samo zrobi górska #!$%@? jak ćpun zdechnie dodatkowo wyczyści konto. Tak że nie licz że olo będzie latał po domach pogrzebowych a rudy gej tylko odetnie kupony ( ͡° ͜
@8artman: hobbystycznie składał donosy do urzędu xD takie gówno to możesz tym antybobolackim śmietnikom wciskać. To że Olgierdano to robi dla beki i on tak naprawdę niczego nie chce osiągnąć zaczęliście mówić dopiero po tym jak #!$%@?ł sprawę ze Sławkiem. Bo przecież on odniósł sukces jak na hobbistycznego donosiciela i alkoholika. Odciął Sławka od szkolnej na kilka dni. Oczywiście miał go odciąć całkowicie ale lepiej o tym nie wspominać a poza
@8artman: Ameryki nie odkryłeś. Kto ma mu wytykać błędy? Pozbawione krytycznego myślenia antybobolackie ofermy? Poza tym można krytykować każdego i nawet robienie czegoś hobbystycznie nie sprawia że jest się poza zasięgiem krytyki. Słabo sobie to wymyśliłeś z tym hobby, już lepsza była ta wasza linia obrony, że Olgierdano nie jest częścią szkolnej tylko komentatorem a takich jupiterów nie powinno się krytykować.
Podążając twoją logiką, @WulkanizatorOponMozgowych ma takie hobby że lubi wyjaśniać
@WulkanizatorOponMozgowych: z tym że Olgierd prezentuje moralnie poziom poniżej rudzielca to popłynąłeś. Najbardziej wątpliwą moralnie rzeczą jaką Olgierd zrobił było roznoszenie ulotek z podobizną menela, ale to jest nic do samego regularnego koszenia na kasę obu szkolnych zwierzątek, o prowadzeniu tam prywatnego zoo z podglądem 24/7 nie wspomnę. Co do tych 250 filmów - można zarzucać powtarzalnośc kontentu, ale z 2 strony gdyby nie te filmy to duża część widowni dalej
@NPCno123123 ale ja nikogo nie usprawiedliwiam. A co więcej, ciągle od takich jak ty słyszę, że myślę tak albo tak. Nie jesteśmy kolegami, nie znasz mnie i nie próbuj analizować mojego punktu widzenia, bo to ty i twoi koledzy jesteście ślepi na argumenty. Co więcej, to właśnie wy sobie tworzycie problem Olgierda.
@cl-sr: zwróć uwagę, że nigdy nie przedstawiałem Meksyka jako osoby kryształowej czy godnej naśladowania! Sensowna krytyka nikomu nie zaszkodziła i nie zaszkodzi. Jednak to, co robił i robi nadal olgierdano jest moim zdaniem podłe, przekroczył bowiem granice przyzwoitości do której nawołuje. Zapomniałeś o wyzwiskach jakimi się posługuje pod adresem oponenta, bezzębny kombajn do zbierania petów, to tylko drobny przykład. Jakbyś się poczuł gdyby cię spotkała taka "krytyka"??
Inną kwestią jest prawdomówność
wy sobie tworzycie problem Olgierda

@8artman : Problem olgiedano, stworzył sam ogierdano, skoro on wyjaśnia i krytykuje, to musi się liczyć z oceną innych.
Ja mu daję szansę, niech pomoże realnie Strusiowi, a nie zrzutki za pieniądze wielbicieli taniej rozrywki!

jeśli 250 filmów to obsesja, to ile masz wpisów na jego temat? Straszna hipokryzja

@8artman: ilość to jedno, jakość to drugie! Hipokryzja tkwi w szczegółach, jeśli hipokryzją nazywasz pisanie prawdy a
@WulkanizatorOponMozgowych: Chcąc nie chcąc "kombajn do zbierania petów" nie mija się z prawdą, bo mexyk pety pod zodiakiem zbierał. To był jego wybór, a nie coś wyssanego z palca. Co do wyzwisk, to podam trochę skrajny przykład, ale na nim będzie łatwo zrozumieć: jeśli np. taki Trynkiewicz zacząłby widnieć w przestrzeni publicznej i próbował w taki sam sposób jak menel robić ludzi w uja, to rozumiem że powinniśmy reagować w sposób