Wpis z mikrobloga

- pobudka o 5 rano
- rozgrzewka i około 50 minut ćwiczeń
- prysznic, golenie się i poranna toaleta
- śniadanie (pełnowartościowe a zrobienie takiego wymaga czasu i różnorodnych składników)
- ponad godzina dojazdu do pracy (często jest to bardzo stresujące ze względu na kroki)
- minimum 8 godzin pracy, a często jest to około 10 godzin
- powrót do domu połączony z zakupami i załatwieniem jakiś drobnych sprawunków około 2 godzin
- zrobienie jakiegoś pełnowartościowego posiłku w domu minimum godzina
- mycie naczyń, pranie, odkurzanie i różne drobne sprawunki też minimum godzina

... i w końcu siadasz w fotelu przed komputerem po zrobieniu minimalnej ilości najbardziej podstawowych czynności jakie pozwalają ci egzystować w normalny sposób. Zdajesz sobie sprawę, że jutro też musisz wstać o 5 i z tego powodu musisz mieć minimum 6 godzin snu aby normalnie funkcjonować, a 8 godzin snu było by optymalne. Sięgasz po telefon, odpalasz aplikacje randkowe z myślą o poznaniu dziewczyny, w niedzielę mógł byś poświecić jej trochę czasu zamiast pojechać odwiedzić rodziców i tam wszystkie kobiety jednym głosem krzyczą:

- Masz być ponadprzeciętny!
- Baw mnie!
- Zaskocz mnie!
- Udowodnij, że zasługujesz!
- Walcz o mnie!
- To ja ustalam reguł gry!
- To moje oczekiwania mają być spełnione, a twoje niekoniecznie!
- Mężczyzna jest jak autobus, zawsze będzie następny!
- Kiedy nie znosisz mnie kiedy jestem najgorsza nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza!

Moje drogie kochane różowe paski, żadne normalny mężczyzna, jaki ma normalne życie, jaki dba o siebie i jaki stara się stawiać czoła przeciwnościom dnia codziennego nie będzie miał ani czasu ani siły ani chęci spełniać waszych chorych wymagań. Dla człowieka prowadzącego normalne życie wygospodarowanie 2 godzin na spotkanie się z wami w tygodniu to już spora inwestycja.

Mężczyźni jacy będą spełniać wszystkie wasze wymagania (a przynajmniej będą udawali, że) jacy będą poświęcali wam nienaturalnie dużo czasu to będą mężczyźni albo bardzo bogaci, albo ci jacy seryjnie uwodzą kobiety. W pierwszym przypadku będziecie musiały bardzo, ale to bardzo się starać, zamożność z reguł idzie z inteligencją i sprytem, a tacy mężczyźni będą mieli w stosunku do was bardzo duże wymagania, o ile nie będą chcieli się tylko wami pobawić, oni mają gigantyczny wybór kobiet i przebierają w nich jak w jabłkach na targu. O mężczyzna jacy tylko seryjnie uwodzą kobiety muszę pisać?

- Normalny mężczyzna nie będzie miał dla was zbyt wiele czasu.
- Normalny mężczyzna nie będzie na każde wasze skinienie.
- Normalny mężczyzna nie będzie spełniał wszystkich waszych zachcianek.
- Normalny mężczyzna może być zniechęcony dzisiejszymi wymaganiami kobiet.

#zwiazki #mgtow #przegrywpo30tce #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #gehenna
  • 10
@BrockLanders: ja znam kolesia, który pracuje na pkp i dojeżdża 4h w jedną stronę. Autentycznie jest 8h dziennie w drodze. Czemu? Bo ma służbowe mieszkanie (poniżej 20m) a nie będzie wynajmował czegoś innego i płacił jak może nie płacić. Mało znam w prawdziwym życiu większych nieudaczników niż on. Też tak gada o kobietacg xd
@Nostrian: #!$%@? grubo XD 5 wstajesz na 8 jesteś w pracy o 18 z niej wychodzisz o 20 jesteś w domu, o 22 jesteś po ogarnięciu domu. Do 5 rano pozostaje Ci 7 godzin. Fajne życie. Jakbym miał tak pracować to bym se dał siana.

Wstaję o 6:30 jestem w robocie o 8:00 w między czasie ogarniając się, robiąc ćwiczenia rozciągające (Agile 8 - 5-6 minut), karmię koty, jem śniadanie, po
jak mieszkasz w większym mieście niż aspirujące powiatowe to 1h dojazdu w godzinach szczytu to coś normalnego.


@Ko_Otu: what? Przecież jest wręcz przeciwnie xD. Im większe miasto tym więcej pracy do wyboru, więc czemu miałbym dojeżdżać na drugi koniec miasta i stać w korkach, zamiast znaleźć coś w pobliżu? Zresztą w dużych miastach w grę wchodzą też obwodnice. Pomijam już to, że niektórzy robią sobie krzywdę na własne życzenie, bo zamiast