Wpis z mikrobloga

@swinka-lesna: ale tu nie chodzi o to,że nie można dobrze obstawiać,tylko grasz takimi kwotami w porównaniu do kapitału,że 1 zła,przetrzymana pozycja Cie kasuje xD zreszta ceny likwidacji tez sie nie zgadzaja z saldem :D
@arektokox: Co ty pierdo… gram na live, stawkami po 50usd x20… szkoda ryja strzępić zdarzają się gorsze dni, popołudnia ze pozycje nie wchodzą ale np wczoraj godzina 9-10 rano pewne longi. Na początku było, ze dawali mi tydzień, potem miesiąc a teraz już wg ze dokładam do biznesu. Zastanów się chociaż przez sekundę ile zagrań powinieneś zrobić aby z 1k zrobić 1400usd. Możesz zrobić to w 20, 10, 5 … ja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swinka-lesna: Ale ja rozumiem bo sam gram na dźwigni i jestem na plus, jedynie tutaj arek słusznie zauważył że bez wykresu pnl futures nic nie wiadomo, do tego screen ze spota i 'wczorajszy pnl' sugeruje ze coś tam trzymałeś i 1% całości to 10 usd, więc wychodzi ze masz na spocie $1k. Jest jeszcze opcja że trzymasz to w bnb na futures do zbijania prowizji, a binance liczy to jako portfel