Wpis z mikrobloga

PiS przekupuje i współpracuje z faszystowskimi bojówkami? Nowe, nie znałam xD
Narodowcy, którzy "krzewią" ponoć szacunek do własnego kraju i historii, patriotyzm, zagłuszają 77 letnią kobietę, która przeżyła Powstanie Warszawskie xD Jak inaczej to nazwać jak nie hipokryzją? Beka z Bąkiewicza co przychodzi na każdy marsz niepodległości i #!$%@? różańcem xDD
Nie ma bardziej plugawej i zdradzieckiej organizacji w dziejach naszego kraju niż ONR, która otwarcie współpracowała z największymi zbrodniarzami, katami milionów Polaków.
#polityka #polska #bekazprawakow #bekazpisu #neuropa
Pobierz Filippa - PiS przekupuje i współpracuje z faszystowskimi bojówkami? Nowe, nie znałam ...
źródło: comment_1633939389vSoAwjROyZBlb1YHKGvZLv.jpg
  • 19
@Filippa:

plot twist, ignorantko: historycy szacują, że ok 30% Powstańców miało większy lub mniejszy związek z ideą narodową. Narodowcy jako jedni z pierwszych ginęli w niemieckich obozach. Tyle z darmowej lekcji. Teraz wracaj do tik toka, czy coś tam.
@kryptonim_putas dlaczego jestem ignorantką?
Ideowi przodkowie ONR, MW czy środowiska DoRzeczy byli zafascynowani Hitlerem. Zychowicze, Ziemkiewicze, Cenckiewicze z lat 30-tych na ogół życzliwie spoglądały na nazizm.
Sam Roman Dmowski, lider narodowej prawicy w latach 30-tych, idol Ziemkiewicza twierdził nawet, że hitleryzm to próba uporania się z kryzysem moralnym (czytaj próba walki z Żydami, masonami i lewakami, którzy chcą zniszczyć kulturę zachodnią) xD
Teraz wracaj walić do narodowców, czy coś tam
@Filippa:

nazwałem cię ignorantką tylko z powodu tego, że nie chcę używać mocniejszych słów. Oto co o takich jak ty pisał swego czasu niejaki Henryk Sienkiewicz:

„Tylko nikczemne i złośliwe indywidua, lub absolutni głupcy mogą porównywać nacyonalizm polski z hakatystycznym nacyonalizmem niemieckim lub z czarnosecinnym rosyjskim. Nacyonalizm polski nie tuczył się nigdy cudzą krwią i łzami, nie smagał dzieci w szkołach, nie stawał pomników katom. Zrodził się z bólu, największej tragedyi
Koniec #!$%@? świata. Hołdys bohaterem na wypoku. Wy nie jesteście #!$%@? normalni w swojej bezrozumnej nienawiści do PISu.


@LibertyPrime: wróg mojego wroga jest... Sytuacja jest #!$%@? tak dramatyczna że potrzebne nam są wszystkie działa nawet te hołdysowe