Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#xiaomi skończyło się w 2017 r.

Pamiętam czasy, gdy xiaomi produkował po 3 warianty w każdej półce, a telefony wypuszczał raz do roku. Każda z takich premier to był czas wyczekiwany, a same telefony były nie tylko dobre, bo tanie, ale dobre, bo przemyślane. Oprogramowanie, mimo że nowe i pisane przez chińskich pasjonatów było stabilniejsze i z zarysowanym planem na rozwój. Gdy ktoś chciał kupić tani telefon, wybierał Redmi, gdy chciał topke, wybierał serię Mi, a do testowania pomysłów był Mi Mix. Obecnie, w samym segmencie Mi, jest do wyboru z 7 różnych modeli.

Teraz xiaomi to synonim chińszczyzny, w dodatku drogi i z wiecznymi problemami z softem.
  • 6
@sssabae: za niedługo mają wyjść kolejne modele z serii K... Niestety miałem 3 telefony z Xiaomi, widząc błędy w Sofcie jakie mają to moj note 9 pro jest ostatnim telefonem tej marki. Ostatnio przelało szale goryczy to że iPhone mojego kolegi do auta do zestawu głośnomówiącego łączył się od strzała i działał jak żyleta, a z moim Xiaomi było co chwilę coś nie tak, w sensie nie działało to dobrze, a
@sssabae: nie zgodze sie ze hurr durr kiedys to bylo, mi5 lamiace sie i delikatne, przepalajacy sie ekran od baterii w ktoryms z redmi note.
Prawda jest taka ze wykop uslyszal o xiaomi, jak mozna bylo kupic redmi note 2 za grosze z kuponami aliexpress. Rn2 na mediateku, z licha bateria ktora leciala w oczach, z przycinakmi w pierwotnych wersjach softu, ale jak kosztowla 300 czy 400zl to nikt nie piszczal,
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@jaca_66: chciałbym powiedzieć że seria z android one to alternatywa ale już Motorola i nokia odchodzą od tego projektu bo klienci mają w dupie stabilne oprogramowanie i aktualizacje przez 2/3 lata