Wpis z mikrobloga

@nick230: Serio ma Ceeda w tej wersji? Jak ja byłem testować Ceeda 2 miesiące temu to w automacie mieli tylko wersję MHEV :/
Jazda testowa wygląda w Kia tak, że podpisujesz umowę użyczenia samochodu na określony czas (np. 2h) dostajesz kluczyki i śmigasz po mieście. Dobrze jest zapamiętać ew. pytania do handlowca nt. auta i zadać je po jeździe.
@nick230 jak wygląda jazda? dzwonisz do salonu albo idziesz i mówisz że się chcesz przejechać, jeśli jest auto to dostajesz kluczyki i jedziesz, albo z przedstawicielem albo sam (np. godzinkę), protip: zapytaj przed jazda czy auto na pewno ma AC
@nick230: 102k zapłaciłem niestety ale moja cena będzie nieaktualna bo zarezerwowałem przed liftingiem autko i dostałem lifting gratis.

Teraz ten Ceed stoi po 103,500 baza + 4000 aeb + 2500 lakier. A wtedy był 2k tańszy i wytargowałem na równe 102tys do produkcji czyli 5% rabatu od ówczesnego 108k

Do targowania musiałem podać nip firmy inaczej bym nie dostał takiej oferty ale oczywisicie samochód wziąłem na siebie nie na firme
@nick230: a z tojtojką CHR lepiej sie nie wygłupiaj, szkoda marnować czasu na jazdę próbną. No może że faktycznie robisz 30kkm 100% po krakowie w korkach. Bo z tym 1.5t-gdi jak na trasie schodzę do 4.5L/100km to w miescie na krótkim odcinku ciężko zejść poniżej 10L ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alpha_Male: @nick230: w Krakowie ciężko z dostępnością. W kia na jasnogórskiej mieli tylko 1,5 manual - testowałem godzinę - bardzo przyjemnie się nim jechało i świetne brzmienie silnika przy większych obrotach i wkręcaniu auta w obroty - byłem praktycznie zdecydowany, ale koniecznie chciałem przetestować automat. Mówili, że będą mieć jedynie ceeda niedługo w automacie (ten sam co xceed), ale nie czekałem już. W KIA na na alei listopada mieli tylko
@nick230: tak 1,5 7DCT automat z kolorem (2,5k) i wersja M + SMT (2,5k) razem po rabacie wyszło 97k. Rabat wyniósł równo akurat 3k :P A i na felgach 16" bez dopłaty 2k, która jest przy 18". Czas oczekiwania podali do 120 dni, wpisali mi odbiór wstępnie na grudzień czyli do 90 dni. W Krakowie też mówili mi o 90 dniach na dostawę