Wpis z mikrobloga

Ludzie się tu ekscytują walką o fotel w Alfie, a prawda jest taka, ze nawet wiekszosc odklejencow z powroturoberta nie robi sobie juz na to realnych nadziei. Czasem wydaje mi sie, ze nasmiewanie sie i kopanie leżącego już Kubicy w przypadku niektorych osob tutaj to chyba jakas proba odwrocenia uwagi od najwiekszego bolu dupy, z jakim przyjdzie sie tu wiekszosci osob zmierzyc jeszcze w tym sezonie. Wiecie o czym mowie. Bedzie piekło jak #!$%@? i dlugo nie przestanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • 12
@smutny_kojot:

Czasem wydaje mi sie, ze nasmiewanie sie i kopanie leżącego już Kubicy w przypadku niektorych osob tutaj to chyba jakas proba odwrocenia uwagi od najwiekszego bolu dupy, z jakim przyjdzie sie tu wiekszosci osob zmierzyc jeszcze w tym sezonie.


Nie wiem kogo masz na myśli. Ja naśmiewałem się nieraz z Kubicy i nie czuję żadnego symptomu bólu dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam zaprzepaścił swoją karierę
@smutny_kojot: Mnie nie będzie piekło bo samochód Mercedesa jest ogólnie lepszy co widać też znaczną poprawą tempa na prostych.

RB nie miał wielu rzeczy w tym sezonie - nie miał szczęścia (np. Baku), nie miał dobrego drugiego kierowcy bo Perez słabo wypada ogólnie jednak (Bottas może też nie jest super, ale dużo większa regularność jest w nim).

Także ludzie mogą sobie obrażać LH albo ogólnie być wkurzeni, ale fakty są jakie
@smutny_kojot: Szczerze... Jak na początku chciałem wygranej Maxa, tak teraz mam o wszystko w dupie i chcę jak najlepszej końcówki sezonu. Czy wygra Max czy też Lewis, co za różnica? Bardziej mnie obchodzi jak będzie wyglądał przyszły sezon, bo z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Rosnące masy bolidów, jakieś problemy z samą koncepcją, co ma sprawić że nic się nie zmieni.
A Roberta w F1 nie chcę, zwłaszcza w Alfie.
@tumialemdaclogin: Weź pod uwagę to, że powrut nie jest jakąś wyjątkową stroną, gdzie są tam tylko powrutowcy i wszyscy piszą na serio. Stronka jak każda inna, w tym wykop. Jeśli spojrzysz na to w ten sposób i założysz, że 3/4 postów w tym większość tych skrajnych to trolle, to obraz rzeczywistości nieco się zmieni.
@Redz18: Ja też się naśmiewałem z Kubicy i szkalowałem powrut. I to w czasach, gdy 99 proc osób siedziała jeszcze w pierwszym pociągu, potem kiedy wszyscy myśleli, że bolidy w Williamsie były nieruwne o ponad sekundę na okrążeniu itd. Ale to już prehistoria. Dziś daje mi to coraz mniejszą frajdę, bo w zasadzie Kubica sam już udowodnił, że antypowrutowcy mieli rację w 100 proc. od samego początku. A nawet w tych
Ludzie się tu ekscytują walką o fotel w Alfie, a prawda jest taka, ze nawet wiekszosc odklejencow z powroturoberta nie robi sobie juz na to realnych nadziei.


@smutny_kojot: zakładam, że 90% treści na tagu nie jest na poważnie. Bo ilu z demiurgów spectagu #rk2022 (specjalnego niczym specustawy) robi to na poważnie? Ziemniak? Luca Guovacci? ¯\_(ツ)_/¯ Nie widzę też niczego zdrożnego w dostrzeganiu niezamierzonej komiczności w próbach uprawiania propagandy sukcesu przez mocarnego
@smutny_kojot: bol dupy to ty bedziesz mial, a śmianie sie z kubickiego i powrutowcow bedzie twoim jedynym marnym pocieszeniem, a bolid oponiarza po gp bubu zubu to beda musieli z hamiltonem w srodku zawieźć do fabryki, bo nie bedzie chciał z niego wyjsc ( ͡° ͜ʖ ͡°)