Wpis z mikrobloga

@Metanemesis u mnie w gimnazjum na lekcjach wosu w taki sposób to tłumaczono, a było to w sumie niedługo po akcesji do UE. Ciekawe, jak uczą teraz, skoro tylu idiotów tego nie rozumie, tak samo jak tego, że zgadzanie się na to, że w wyniku świadomie podpisanej umowy międzynarodowej przekazujemy pewien zakres możliwości kształtowania własnego prawa innemu podmiotowi, nie jest odebraniem suwerenności ¯_(ツ)_/¯.
@Xtreme2007: Ale zdajesz sobie sprawe ze problem jest w tym, ze prawo polskie nie jest zgodne z POLSKA konstytucja? TSUE powiedzialo ze sami swojej wlasnej konstytucji nie przestrzegamy. Na co Trybunal Julii Przylebskiej, ktory jest wybrany w sposob niezgodny z konstytucja, stwierdzil ze konstytucja, ktorej nie przestrzegamy jest wazniejsza niz prawo uni, co jest niezgodne z konstytucja, bo konstytucja sama mowi ze prawo uni jest wazniejsze w pewnych kwestiach.

My z
@Xtreme2007: Głupi jesteś i tyle, jak byś doczytał o co naprawdę jest spór z UE to byś siedział cicho. UE utworzyła prokuraturę i wprowadziła kontrolę niezależnych prokuratorów, celem kontroli jest sprawdzanie celowości wydanych środków z UE w państwach członkowskich oraz zbadanie, czy nie było korupcji. 25 państw podpisało porozumienie. Polska i Węgry się nie zgodziły. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz PIS wmawia ludziom, ze chodzi o
@Xtreme2007: o czym ty #!$%@? typie xD co wy za #!$%@?ą strategię macie - wypisywać totalne bzdury i przedstawiać to jako prawdę.

to w sumie ja też tak mogę:

Prawacka logika w pigułce:

Polskie prawo kościelne jest najważniejsze i cały świat się powinien do niego stosować

Niemcy mają prawo wyłącznie do płacenia reparacji i niczego więcej

Muzułmanów eksterminować


sorry prawaki, ale jesteście szaleni