Wpis z mikrobloga

Ma ktoś i używa Garmin Venu 2S, kolor nie ma znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobre dla kobiety na codzienne zwykłe użytkowanie?
Raczej spacery niż fitness, zależy mi na płatnościach zbliżeniowych.
Bardziej ładny i użytkowy niż motywator sportowy.

#garmin #smartwatch #zegarki
  • 12
@jack_: miband to tez zegarek. Jak go nie nosila to prawdopodobnie nie bedzie nosić venu, ktory trzeba częściej ściągać z ręki i ładować. No i co do płatności jest taki szczegół, trzeba wyginać rękę albo ściągać zegarek, bo nie idzie zapłacić.
Poza tym spoko zegarek, jest ladny i naładowany funkcjami, z których większości nie bedzie uzywac, wiec nie wiem czy warto tyle kasy wydawać ¯\_(ツ)_/¯ Tańszej alternatywy nie znam, wiec nie
@Tigermass: Ona nosi zegarek wg wyglądu. I to jest priorytet. Mi band to opaska, na silikonowym pasku. Generalnie chodzi o zegarek + parę funkcji typu krokomierz, bardziej podstawowe. Zdjąć z ręki Garmina nie zdejmiesz bo będzie o PIN prosił, jak po każdym zdjęciu. Wygięcie ręki i tak jest wygodniejsze niż grzebanie 5 minut w torebce aby znaleźć telefon i w głupim PKO dwa razy go przykładać - co za baran to
@jack_: smieszne z tym podwójnym przykladaniem.
No to pozostaje wyginanie ręki, tylko pamietaj ze mamy czasy covida i czytniki często sa za jakas pleksą albo obudowane czymś.
Cała reszte, która chcesz to telefon posiada. Sam mam garmina instincta i super sprzęt. Synchronizacja telefon-zegarek bez problemow, z wyglądu swietnie wykonane.
i w głupim PKO dwa razy go przykładać - co za baran to wymyślił


@jack_: Niech ustawi wpisywanie kodu PIN w terminalu, a nie w aplikacji. Wtedy będzie trzeba tylko raz przykładać.
@dulux23: To zaprzecza chyba uwierzytelnianiu człowieka przez telefon. W iPhonie jak rozpozna moją twarz to nigdy pinu nie wbijam. Mi 9 ma czujnik palca i wykrywanie twarzy, zresztą odpalone w banku a tu takie wałki.