Wpis z mikrobloga

Zrobiłem coś takiego i #!$%@? w ogóle mi tym składem nie idzie.. lewy się #!$%@? kręci gdzieś w środku pola, leci akcja a gość mi się #!$%@? cofa !!!?? 4 mecze tym składem 4 porażki, co do zmiany?? Gorszym składem #!$%@? wartym może z 20k potrafiłem wygrywać... #fut albo lepiej sprzedac to wszystko i zrobić coś za 100k z priemier legaue ? Richarlisonem za 2k mi się fajnie gra xd
#fifa
D.....v - Zrobiłem coś takiego i #!$%@? w ogóle mi tym składem nie idzie.. lewy się #...

źródło: comment_1634060848BkapjQV5yP3keq2oE5v21a.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Drezv:
jeśli lewy to musisz grac na 2 napastników, gnabry za sane, sabitzer na ławkę, za gintera weź jakich obrońców co mają przyspieszenie i zwinność (np.: akanji, tapsoba)
a w ogóle to idź w hybrydę samą bundesligą nie idzie grać

polak rodak jest świetny ale to nie jest biegacz, np.: spróbuj strzelać longshoty to zobaczysz
  • Odpowiedz
@Drezv: style gry to protip. Daj na obronę kogoś szybszego, akanji grosze kosztuje, klosterman też, szukaj ich z cieniami od razu. Lewemu myśliwego, diaby deadeye albo finisher, za bellinghama dałbym laimera albo nkunku cieniem, obaj dużo lepsi, LO rousillion z cieniem, mukiele też cień
  • Odpowiedz