Wpis z mikrobloga

@tylko_dresowy_styl_: też możesz powiedzieć, że w firmie panował bałagan przez covid, ale hasła "chęć rozwoju" i "brak perspektyw" to złoty wytrych korpomowy.
Plus np. jak aplikowałem z 3-4 miesiące temu takiej firmy która zrobiła swojego zooma i jak powiedziałem facetowi, że u nich przez prace zdalną rozkwitł biznes i myślę, że teraz są u nich świetne warunki to pozytywnie zareagował.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tylko_dresowy_styl_: też możesz powiedzieć, że w firmie panował bałagan przez covid, ale hasła "chęć rozwoju" i "brak perspektyw" to złoty wytrych korpomowy.

Plus np. jak aplikowałem z 3-4 miesiące temu takiej firmy która zrobiła swojego zooma i jak powiedziałem facetowi, że u nich przez prace zdalną rozkwitł biznes i myślę, że teraz są u nich świetne warunki to pozytywnie zareagował.

@Ale_SMIESZNY_repost: To tez swietne. Ale jesli szefowa byla suka a
Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną, na której bardzo mi zależy i nie wiem jak powiedzieć, że zwolniłem się po 4 miesiącach, bo moja szefowa była #!$%@?ęta. A pytać będą na pewno czemu się zwolniłem z poprzedniej firmy ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jakieś rady?


@tylko_dresowy_styl_: Jest milion powodów. Możesz powiedzieć że za seks z przełożonymi. Wtedy może usłyszysz że jesteś przyjęty i u nich nikt nie robi problemów z