Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomaszek00: Pamiętaj, że Muzeum Techniki jest ogromne - zwiedzenie całego zajmuje dobre kilka godzin, więc albo zarezerwuj sporo czasu albo wybierz działy, które bardziej was interesują.
@tomaszek00: Pałac Charlottenburg jak jest dobra pogoda, Potzdamer Platz, Ichniejszą świątynię opatrzności- Katedra Berlińska (dobry widok z dachu i w miarę tanio + brak kolejek jak na wieżę - lepsza opcja widokowa niż Reichstag imho), ogólnie warto zrobić sobie trasę pieszo Brama Brandemburska - Alexanderplatz i odhaczać co się spodoba.

Krajoznawczo można wpaść na Warschauer Strasse xD i przejść się sobie tam rampą z kolejki wieczorne knajpki tam to dobry strzał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elon_w_zbozu: No tak, obejrzenie samolotu, lokomotywy czy jednego z pierwszych komputerów na zdjęciu w internecie zupełnie niczym się nie różni od zobaczenia ich skali na żywo...
No tak, obejrzenie samolotu, lokomotywy czy jednego z pierwszych komputerów na zdjęciu w internecie zupełnie niczym się nie różni od zobaczenia ich skali na żywo...


@ms93: ja tak uważam ¯\_(ツ)_/¯
@tomaszek00: Muzeum Techniki jest świetne ale tak jak pisał @ms93: jest ogromne, na pół dnia nawet spokojnie

@elon_w_zbozu: Warschauer Strasse, to no-go? Byłem kilka razy i jakoś tego nie odczułem. Raczej mi wyglądało na grubą imprezownię, ale przecież tam jest mnóstwo różnych lokali, też z spoko jedzeniem. Ba, nawet polska pijalnia wódki i piwa tam jest
Raczej mi wyglądało na grubą imprezownię, ale przecież tam jest mnóstwo różnych lokali, też z spoko jedzeniem. Ba, nawet polska pijalnia wódki i piwa tam jest


@czlapka: tak dokładnie to miałem na myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)