Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty zaraz się będzie działo, dajcie mi tydzień lub dwa i wrócimy na wykop #up #programista15k

2-3 stanowiska, 70% team to dev
Szukamy najlepszych dev - [10k - 40k, equity, #] - [mid, senior, lead, cto] - [nodejs, solidity] - wyślij LinkedIn na hello@hashup.it

W skrócie wydajemy gry na blockchain, równolegle do Steam. Stworzyliśmy najnowocześniejsze nośniki licencji, które same wiedzą ile kosztują - kartridże na blockchain. Wszystko open source. Gracze będą mieli tańsze gry, ponieważ cena będzie wyznaczana popytem i podażą, a twórcy dzięki DEFI będą więcej zarabiać.

Dokumentacja | github | Interface

Docelowo 8h/4 dni w tygodniu lub 6h/5 dni - po listingu (grudzień, styczeń)

Pozdrawiam,
Szymon Jankowski
CEO HashUp.it
Blockchain Alliance Co-Founder
Jeśli nie chcesz u mnie pracować, ale robisz krypto to pomożemy Ci wypuścić jak najlepszy produkt przed ICO.
OrzechowySos - #kryptowaluty zaraz się będzie działo, dajcie mi tydzień lub dwa i wró...

źródło: comment_1634113591srxyleza336XlSFkajQ1Xy.jpg

Pobierz
  • 61
@drippinsauce: Będą u nas po prostu tańsze gry niż u konkurencji. No i dymy związane z wolnym rynkiem i spekulacją. Mam młodszego brata, dla którego 30 zł to dużo i on będzie wolał się już u nas pomęczyć żeby kupić grę taniej niż na steam. To się będzie samo marketingować.
@cypherpunkbtc: Rynek się nie wypowiedział. Nie miał kiedy, centralnie sterowane ceny i to socjalizm. Dzięki Blockchain wolny rynek będzie miał okazję się dopiero wypowiedzieć. Możliwość sprzedaży cyfrowej gry został ludziom zabrany.

@drippinsauce:
No ja bym wolał móc kupić grę po prawdziwej cenie, potem robić z nią co chcę to jest móc wysłać ją koledze czy sprzedać. Z perspektywy gracza jesteśmy lepszą opcją niż steam, zwłaszcza z perspektywy młodego gracza. Dla