Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ale sobie retrofita #!$%@?łem w swoim zestawie Logitech Z5500 to aż muszę się pochwalić. Już miałem nowy OLED kupować na ali, ale myślę #!$%@?, spróbuję ogarnąć ten... i to za darmo. ()

#diy #logitech #z5500 #elektronika #glosniki #kinodomowe i #nostalgia, bo jednak mają te 16 lat. ( ͡ ͜ʖ ͡)
radziuxd - Ale sobie retrofita #!$%@?łem w swoim zestawie Logitech Z5500 to aż muszę ...

źródło: comment_1634148372Sll5jS4kNkdU7pLPYP0Pjj.jpg

Pobierz
  • 10
@radziuxd: Widzę chyba jakaś wada tego sprzętu z tym podświetleniem, ja akurat się ucieszyłem jak mi padło bo waliło po oczach jak było ciemno i momentami chciałem otworzyć ten panel i odlutować podświetlenie XD. Najfajniej by było jak po jakimś czasie podświetlenie by gasło, a jak się coś zmienia na panelu to zapalało się z powrotem. Tak po za tym fajny sprzęt, oby służył jak najdłużej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mazur9: Tak, to by było dosyć fajne rozwiązanie. Akurat w salonie mi nie przeszkadza, ale przewiduję jeszcze ewentualnie rozkręcić i zostawić ledy poza tą ramką na wyświetlacz, jak dziś składałem to jedna (wlutowałem tylko dwie) okazała się wystawać i też podświetlenie było niezłe. A tak jak jest no to jednak widać wyraźnie prześwietlone boki. Sprzęt mam od jakichś 7 lat, kupiłem od koleżki, który już nie używał za 9 stówek, jeszcze
@Kabas: kompletnie nie wiem z jakiego powodu oraz na co miałbym zmienić te Logitechy. Takich zestawów się już nie robi. Mam przy komputerze niby Z625, też im mocy nie brakuje jak na swój rozmiar, certyfikat THX, ale to nie ta konfiguracja (2.1) no i po nich czuć i widać, że to inne "pokolenie".
Kiedyś każdy chwalił Tonsile, ale to zajmowało w #!$%@? miejsca, więc rozumiem jak przychodził czas na zmianę, ale