Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
halko pomocy #paczkomaty #inpost
mam problem - babka jebnęła sie wysyłając do mnie paczkę i miałam jej nie odbierać żeby do niej wróciła. Problem w tym że InPost postanowił wpierdzielić mi paczkę którą muszę odebrać razem z tą której nie chce odbierać do multiskrytki. Podobno jak otworzę skrytkę to już będą obie potwierdzone jako odbiór i nie mogę zrobić tak, że zostawię jedną i zamknę tę drugą jakby nic się nie stało. Nie chce się bawić w zwroty i płacić dodatkowo bo ta zabawa nie jest tyle warta (ciuchy z vinted)
Pomocy, jak to rozwiązać?
#pytaniedoeksperta
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akuku69: ale to na miejscu od razu przy paczkomacie? W sensie muszę wyciągnąć obie, na ekranie wklikać, że coś jest nie tak i wtedy otworzy się kolejna i od razu będę mogła ten zwrot zrobić bez żadnych opłat?
sorki, że tak jak debil pytam ale nigdy nie miałam ani problemów z wysyłkami, ani do tej pory nie trafiła mi się nigdy ta multipaczka xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Apdejt jakby ktoś potrzebował - można zgłosić reklamacje jednej paczki, wsadzić do nowej skrytki a na następny dzień dzwonią z inpostu spytać się czemu reklamujesz, można wytłumaczyć i wraca wybrana paczka do nadawcy( ͡ ͜ʖ ͡)