Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jako, że #mikolajki już za rogiem, #rozdajo karty podarunkowej do #allegro o wartości 20 PLN. Napiszcie na co ją spożytkujecie. W piątek, o 12:00 trafi do jednej z osób. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedzi (150)

 • avatar

  Rozwiązałem swój problem z #zakola i teraz jestem #chad Żegnaj #przegryw Polecam ten stan mirasy. Przy okazji #pokazmorde #chwalesie

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  Jeśli ktoś się nadal zastanawia czym się różni PiS i PO to obecna sytuacja w gospodarce jest doskonałą odpowiedzią. Jak się porówna jak wyglądała Polska na tle reszty Europy w czasie kryzysu z 2008, vs jak wygląda teraz. Wtedy przejście praktycznie suchą nogą, niewielkie spowolnienie, polityka monetarna w ryzach, prymus w Europie. Teraz wszystko rozjebane, inflacja w kosmos, dziura budżetowa eksportowana do BGK, porównania w stylu "paczcie na Litwie majom troche gorzej", albo że Niemce też mają inflację. Rządzić w czasach prosperity i rozdawać kasę zabraną pracującym to może byle małpa. Teraz się wszyscy, tfu, symetryści i inne baśniowe stwory dowiecie co się stanie jak dasze małpie rządzić w czasach kryzysu.
  #neuropa #gospodarka #inflacja #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa
  pokaż całość

  odpowiedzi (82)