Wpis z mikrobloga

Możecie dać polaczkowi iPada, albo MacBooka. Polaczek poużywa chwilę chwilę i powie, że dziwne i za drogie. Dacie polakowi Maca Pro to powie, że to jest to samo co PC. Pokażcie polaczkowi dobrego Apple Watcha z dobrym z ręcznie robionym paskiem, bardzo dobrej jakości, powie że jakiś dziwny ten zegarek i niewygodny. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje iPhony. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie Xiaomi za 1zł w abonamecie. Nie znacie życia, wasze palce są wyrobione od plastikowej obudowy i telefonów z AliExpress. Nigdy nie mieliście okazji poznać technologii. Na widok telefonu z innym systemem niż Android byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Cały ekosystem Apple to najlepsza rzecz, jaka mogła przytrafić się naszej cywilizacji. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych fanów smartfonów i urządzeń mobilnych.

W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu iPhona. Kiedy chłopak telefonu nie obsłuży, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do urządzeń Apple.

#iphone
  • 8
@hacerking: jeszcze nie dojrzałeś do tego, żeby zrozumieć jakie to jest wygodne. Nie oglądałeś reklam z Mango i nie wiesz jak łatwo jest o wypadek przy wyjmowaniu telefonu z kieszeni? Poza tym to taaaka oszczędność czasu jak płacisz zegarkiem, zajmuje to dosłownie tyle samo ale za to możesz poczuć się jak król używając produktu premium (tm).