Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jak się rozliczacie ze swoimi dziadami? dniówka to chyba normalka, czyli pon-pt to 5 dni zapłacone, niezależnie od godzin pracy? Pytam, bo mi gość zaproponował rozliczenie od doby i to chyba niezbyt się kalkuluje? czyli jak wyjadę o 6 w pon i wrócę o 18 w piątek to mam 4 i 1/2 doby.
#zycietruckera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61685260820612000adcb9af
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
OP: @Tenczlowiektutaj: no właśnie z 200 zł z tygodnia i na miesiąc robi się prawie 1000 zł i wypłata ok. 6000 zł na międzynarodówce, tak mniej więcej liczyłem

@DamianooTrucker: no właśnie gość niby mówił dniówka, a potem wychodzi, że chodzi o dobę, dlatego tu pytam czy to normalne tak rozliczać i ktoś tak miewał, ale ja raczej spotykałem się z dniówkami i tak to zawsze rozumiałem

Ten komentarz został
@AnonimoweMirkoWyznania: jedynie co kiedys tak mialem, to pracujac 2/2 na dniowki i dojazd do auta sluzbowym autem, to jak z kierowcami wracalismy juz na baze i np. Podroz zajela od godz. 20 do 4 rano, to za te 24-4 rano w dobie placili pol dniowki, ale to mozna jeszcze zrozumieć. Tym bardziej, ze to wina kierowcow, bo walili w #!$%@? i robili wszystko, by byc tuz po polnocy i zaliczyc kolejna