Wpis z mikrobloga

Proszę mi tu w podskokach oddawać @Rafalski45 i to bez dyskusji!
Jak ja mam do ch*ja skończyć remont teraz?

Halo, @Moderacja , na głównej polityczny i spiskowy ściek od rana do nocy, na nocnej jeszcze niedawno pedofilia była, a Wy macie czas banować człowieka, który Mirkom lepiej doradza w sprawach remontu niż ich własni ojcowie?

SKANDAL!

#afera
#remontujzwykopem #budujzwykopem
#pastaoserwerowni (?)
  • 14
@Regis86: a może on miał już dość pisać cały czas to samo na tym ścieku? Ile można? Portale społecznościowe typu wykop i FB się nie nadają do takiej pomocy bo średnio co drugi dzień masz takie samo pytanie i te same odpowiedzi się powtarzają. Po to były fora internetowe ale przyszedł FB i ludzie zamiast wejść na forum gdzie się dało coś odnaleźć i poszukać wolą wskoczyć tutaj albo na FB
@ksiak: Absolutnie - nie mam w zwyczaju "oczekiwać" pomocy od osób, które udzielają jej w takich miejscach za darmo, a tym bardziej narzekać, jesli jej nie udzielają. Doceniam kiedy to robią, ale nie jestem roszczeniowcem, który traktuje to jako coś co komukolwiek się należy; ale też sam byłem po drugiej stronie prowadząc bloga o życiu w Irlandii i doskonale wiem, że tacy ludzie się zdarzają.
Absolutnie - nie mam w zwyczaju "oczekiwać" pomocy od osób, które udzielają jej w takich miejscach za darmo, a tym bardziej narzekać, jesli jej nie udzielają. Doceniam kiedy to robią, ale nie jestem roszczeniowcem, który traktuje to jako coś co komukolwiek się należy; ale też sam byłem po drugiej stronie prowadząc bloga o życiu w Irlandii i doskonale wiem, że tacy ludzie się zdarzają.


@Regis86: nie chodziło mi dokładnie o Ciebie,
@Regis86: O cholera! Ale news. Nie korzystałem z jego rad, ale zawsze miałem świadomość, że jakbym czegoś nie wiedział w sprawach remontowych, to będę pisał do niego. A tu klops ( ͡° ʖ̯ ͡°)

P.S Jeżeli zrobił to pastą o serwerowni, to zrozumiałe że go uwalili na wieki wieków.