Wpis z mikrobloga

Na fotografii mój tata w 1991 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam jak wtedy poszedł mu dobrze interes i ściągnął nas do Włoch na lato. Otwierał ze wspólnikiem jakieś wielkie magazyny, wtedy po raz pierwszy zobaczyłem, że tata ma złote spinki. Zostaliśmy już w Italii na stałe. Nagle mieliśmy tyle forsy, że zrobiło się to niebezpieczne, ojciec bał się włoskiej mafii i do szkoły mnie i brata zawozili oraz przywozili ochroniarze. Na plaży zawsze rezerwowaliśmy sobie taka prywatną część. Ogólnie życie jak w bajce, na Wigilię tata sprowadził specjalnie kucharza z Polski. Gościo wtedy za napiwki wybudował sobie dom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potem się przenieśliśmy do Kanady, tam w kilka lat tata wybudował 49 piętrowy wieżowiec. Zostaliśmy w Kanadzie na stałe, ale nieustannie podróżowaliśmy.
Nawet raz zaprosiłem kolegę z Polski. Biedaczek od razu zrozumiał jak marna jest jego egzystencja, trochę mu imponowałem, kupowałem drogie rzeczy i niszczyłem na jego oczach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raz przyuważyłem, że podnosi i chowa do kieszeni GameBoya, któremu ekran zmiażdżyłem cegłą. Po tym incydencie kazałem mu #!$%@?ć, nawet na bilet mu nie dałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mogę jeszcze poopowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #oswiadczenie #wygryw ##!$%@?
czlowiekzlisciemnaglowie - Na fotografii mój tata w 1991 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam jak wt...

źródło: comment_1634245586QblXaVYCeYEkH9PKRhg04e.jpg

Pobierz
  • 2