Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak wygląda obecna sytuacja z trwałością i projekcją Givenchy Xeryous Rouge? Bardzo mnie ciekawi ten zapach, ale narzekano na trwałość. Rzeczywiście jest tak źle?

Swoją drogą chyba coś jest nie tak z moją skórą - dzisiaj przyszedł Boucheron Jaipur EDP i siedzi na mnie może 3-4 godziny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#perfumy
  • 8
ale narzekano na trwałość. Rzeczywiście jest tak źle?


@BigGuy: tragedii z tego co pamietam nie było na pewno lepiej niz zara

Ale wiesz o tym że to ten sam typ perfum co Jacques Bogard One Men Show Ruby Edition? tylko zamiast gumy balanowej masz słodki sok z kaktusa?
@BigGuy: mam flakony z 2015 i 1996 - oba mają bardzo podobną moc. Zrobiłem sobie nawet kiedyś notatkę na parfumo jak użyłem flachy z 2015 i brzmi ona tak:

"ile aplikujesz perfum? sa mega intensywne. po 5 h (19.07.2019 - 10:02 AM )
@BigGuy: Mam Batch " May 2020". Kupiłem w tamtym roku jakoś w grudniu.
I powiem Ci że początkowo kiepsko mi siedział mimo że kocham ten zapach. Miałem wrażenie że dosłownie 2 godziny i go nie ma. Byłem w szoku czy taka reformulacja bo pamiętałem go jako dużo trwalszy zapach.
A teraz jest dużo lepiej. Dosłownie 2 dni temu wrzucałem przed wyjściem do pracy o 13:30 jakieś 5 może 6 strzałów i
@Bercik_Van_Fafaq: miałem tak samo z CAHS kupionym w marcu tego roku we Flaconi. Batch wskazywał na styczeń 2021. Wylałem na chanela wiadro pomyj w związku z ciulatymi parametrami, a na dzień dzisiejszy jest zajebiście bo spokojnie 8-9 godzin się na mnie trzyma. Maceracja robi sobie