Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#squidgame jest jednocześnie zajebisty i #!$%@?. A on dłużej po ostatnim odcinku tym więcej minusów widzę, przykładowo:

1. Czemu do #!$%@?...


2. Jakim cudem...


3. Czy końcowy motyw z


4. I ostatnie najbardziej nurtujące mnie pytanie.


Mimo wszystko serial uważam serio za dobry, bawiłem się świetnie, ma dużo zalet i minusów, ale przez to uczucia co do niego się równoważą i po głębszym namyśleniu wychodzi typowy średniak który po prostu ogląda się genialnie

#squidgame #netflix #ogladajzwykopem #seriale
  • 12
@Azaajaszz: w Polsce ginie kilkaset osób rocznie, których nikt nie odnajduje. A to tylko te zgłoszone, pytanie ilu nikt nie zgłasza. AKorea jako kraj bogatszy ma zapewne równocześnie większe nierówności, i więcej osób, których nikt nie szuka
@iErdo: Strzelili mu w bark. Raczej wróci, jeśli będzie kolejny sezon, ale gdyby cały serial się zamknął w tym sezonie to bym stawiał na to, że to był zabieg reżysera dla widzów, by odpowiedzieć na wiele z nurtujących pytań. Tylko po to, żeby pokazać co się dzieje za kulisami ,,gry".

2. A co to za problem XD? Mój kolega mieszkał w internacie i wracał raz na pół roku do domu. Ukrył,
Polsce ginie kilkaset osób rocznie, których nikt nie odnajduje


@fortySeven: tylko że to są zaginięcia emm "normalne"? Dodatkowe 400 rocznie to już odchylenie, szczególnie biorąc pod uwagę, że wszystkie ofiary łączą ogromne długi. Tacy ludzie są BARDZO USILNIE poszukiwani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Azaajaszz: niby czemu odchylenie? To są oficjalne statystyki policji, i to przy tendencji malejącej co roku. A tacy ludzie są poszukiwani, ale nie przez policję, bo wierzyciele byliby pierwszymi podejrzanymi xD