Wpis z mikrobloga

@mastergame1311: Konserwy mają zakaz oglądania filmów w których jest gej, biseks, trans, murzyn, uchodźca, feministka, ekolog i ten zakaz sami na siebie nałożyli bo najwyzsze wartości przedstawia tylko biały hetero mężczyzna chrześcijanin, reszta dla nich to odpady niegodne ich szlachetnych oczu. Np cały Netflix jest zabroniony wg jednego z ich przykazań.
@xiv7: chyba nie trzeba być konserwa, żeby denerwowało Cię na siłę wrzucanie wątków homoseksualnych do dosłownie każdej produkcji, przypominam że homoseksualiści to max 1-3% społeczeństwa, a przedstawia się to tak jakby co najmniej połowa ludzi była lgbt
@exoone: Ja #!$%@?, komiksy o bohaterach są dla ludzi, żeby mogli się z nimi identyfikować. Zawsze lubiłem Supermana jako filmy i serial animowany, ale nie czytałem komiksów. Po tej informacji z jego synem zdecydowałem się zamówić pierwszy tom Supersons, żeby przygotować się na tę najnowszą serię. Wkurza mnie takie gadanie, że jak jestem w tych 1-3% to już nie zasługuje, żeby ktoś robił dla mnie komiksy.
@exoone: jak denerwuje cię wrzucanie wątków homo w co drugim filmie to musisz pogadać z psychologiem, gdzie widnieje taka zasada, że w filmie musi być 1:1 tyle konkretnych ras, orientacji i religii ile na świecie xd (a w ogóle hollywood to wymyśla, tam jest nadwyżka osób "wyzwolonych seksualnie", biseksualistów, gejów)
Ale ty chcesz żeby wszystkie produkcję były wyłącznie dla Ciebie


@exoone: Nie chcę, chcę żeby też inni mogli cieszyć się z komiksów, książek i filmów i żeby mogli identyfikować się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Natomiast nie bardzo rozumiem Twoje pytanie - sugerujesz, że brakuje heteroseksualnych bohaterów? Dopiero co mieliśmy serię Avengersów z szeregiem heteroseksualnych romansów, nowy Spiderman - heteroseksualny romans, Wonderwoman - heteroseksualny romans, Aquaman - heteroseksualny romans, itd. Syn supermana
@xiv7: nie tylko mnie, każdego normalnego człowieka denerwuje nachalna promocja homoseksualizmu, nie wiem tylko co to ma na celu, bo chyba nie promowanie tolerancji, jeśli ktokolwiek uważa że jest za mało tolerancji dla osób homo to on powinien odwiedzić psychologa, jakoś nikt nie wyzywa ani nie bije gejów na ulicach
@exoone: Przecież nikt nie dyktuje warunków, wprowadzili jedną postać... Dyktowanie warunków by było jakby większość postaci była bi albo homo.

Skoro mamy tolerancje dlaczego nie wolno wprowadzać postaci homo, niestety ale przejrzyj na oczy, nie jesteś tolerancyjny, chcesz żeby w ogóle nie było homo/bi w filmach i komiksach i tyle, nie udawaj tolerancyjnego gościa skoro nie jesteś, bo to czyste #!$%@?ństwo.
@siemankooo: kto Ci powiedział, że homo ma ogóle nie być? Oni byli, są i będą w każdym społeczeństwie czy się to komuś podoba czy nie i jak najbardziej można ich pokazywać, ale chodzi o to, żeby nie przesadzać z ilością, czy ty w ogóle umiesz czytać ze zrozumieniem ?
@exoone: Bo rozmawiamy tutaj gównie o DC...
Zreztą AustinMeaulnes napisał:
"Ja #!$%@?, komiksy o bohaterach są dla ludzi, żeby mogli się z nimi identyfikować..."
Po czym Ty odpowiadasz:
"Ale ty chcesz żeby wszystkie produkcję były wyłącznie dla Ciebie, chociaż znajdujesz się w mniejszości, czy uważasz że to jest w porządku? "

Jakie WSZYSTKIE? Osoby homo dostały drugą ciekawą postać w DC, tak to nie mieli NIC, kompletnie NIC. Sorry ale ewidentnie