Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 96
@dyslexia: Nie żebym ja był zwolennikiem nieograniczonego wpuszczania imigrantów ekonomicznych, ale przynajmniej nie wierzę w jakieś magiczne dusze od poczęcia i taka aborcja czy in vitro jak najbardziej spoko. Wierzący prawicowcy to naprawdę się popisują hipokryzją na każdym kroku, a już szczytem hipokryzji jest ochrona jakiegoś bezkształtnego zarodka bez mózgu za wszelką cenę przy jednoczesnym sraniu na już narodzone dzieci potrzebujące pomocy, na matki które urodziły chore dzieci czy na problem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dyslexia: Jako zwolennik prawicy mam wywalone w temat aborcji oraz życie osób próbujących nielegalnie wkroczyć do obcego państwa. Znali konsekwencje takiej wycieczki. Jak nie umiem pływać to nie wchodzę do jeziora. W przypadku aborcji katolicy w Polsce zapominają, że ten czyn nosi znamiona wolnej woli człowieka i według ich wiary za aborcję odpowie osoba, która dopuszcza się tego nie cały naród za brak oporu wobec tego procederu.
A to nie da się ich przerzucić przez granicę?


@MLGkunek: to mimo stanu wyjątkowego polska granicą jest tak słabo chroniona przez straż graniczna że można niezauważenie przerzucić zwłoki kilka km wgłąb terenu objętego stanem wyjątkowym? XDDDD
@dyslexia: Nie żebym ja był zwolennikiem nieograniczonego wpuszczania imigrantów ekonomicznych, ale przynajmniej nie wierzę w jakieś magiczne dusze od poczęcia i taka aborcja czy in vitro jak najbardziej spoko. Wierzący prawicowcy to naprawdę się popisują hipokryzją na każdym kroku, a już szczytem hipokryzji jest ochrona jakiegoś bezkształtnego zarodka bez mózgu za wszelką cenę przy jednoczesnym sraniu na już narodzone dzieci potrzebujące pomocy, na matki które urodziły chore dzieci czy na problem
@durielek2: Gdzie dokładnie znaleziono te ciała? Myślisz, że stan wyjątkowy oznacza jednego funkcjonariusza SG na metr kwadratowy granicy? Nie da się szczelnie zamknąć całej granicy bez postawienia naprawdę pokaźnego ogrodzenia. Nie neguję, że ktoś mógł przedostać się na naszą stronę i umrzeć z powodu wyziębienia czy braku lekarstw. Po prostu po Ukrainie wiadomo do czego zdolna jest Rosja i jej mały piesek w postaci Baćki. Akurat trupy będą dobrą zagrywką medialną