Wpis z mikrobloga

Poniżej wrzucam oryginalny wpis autorstwa @shelby0153 w którym została opisana historia Przemcela. Podejrzewam, że poprzedni wpis spadł z rowerka przez to, że było tam zamieszczone zdjęcie naszego maestro przegrywu. O dziwo znalazłem przed chwilą u siebie na kompie ten wpis, pewnie skopiowałem go na wszelki wypadek gdy zobaczyłem, że Przemas konsekwentnie zgłasza wszystkie wpisy z jego wizerunkiem.

Wpis został napisany przed 30 urodzinami Przemcela, czyli przed majem 2020 roku, przez co część informacji jest już nieaktualna, jak np. to że ma Instagrama, który jest widoczny publicznie (tj. nie jest prywatny). Jak większość wie Przemas po swoich 30 urodzinach usunął tamtego Insta.

Dodatkowo za pomocą korekty wyrazów w Firefoksie, dodałem wszędzie polskie znaki, bo o dziwo nie było ich. Jednak nie wiem, czy nie było ich w oryginalnym wpisie, czy przy kopiowaniu do notatnika coś się popsuło.

Swoją drogą byłby ktoś chętny, aby zaktualizować wpis i dopisać dalszą część historii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oryginalny wpis o historii Przemcela:

Wrzucam po raz drugi, bo oczywiście wpis bez żadnej informacji spadł z rowerka ;) Na szczęście bylem na to przygotowany xD.

Długo się zbierałem do tego wpisu, pisałem na części, ale w końcu się udało. Ostatnio pojawiło się sporo nowych osób zainteresowanych postacią naszego maestro przerywu. Tym samym zaczęło pojawiać się coraz więcej tych samych pytań o Przema wiec stwierdziłem, że żeby nie odpowiadać po 150 razy na jedno pytanie warto by zrobić jeden wpis z najważniejszymi informacjami o Przemasie. Jeśli pominę waszym zdaniem coś ważnego to dopisujcie w komentarzach. Dobra to zaczynamy.

Kim jest Przemcel i skąd się wziął?

Na początku kksmajster, później przekształcił się w znanego obecnie maestrooo7 (nazwa jego Instagrama). To blisko 30-letni chłopak z Poznania, z delikatnie to ujmując charakterystyczna uroda, absolwent szkoły zawodowej, bez prawa jazdy, matury, znajomości języków obcych itd. W internecie jego zdjęcia zaczęły pojawiać się na początku na jego fb, gdzie do tej pory zgromadził kilkaset zdjęć. Jego kariera w internecie wystrzeliła gdy zaczął regularnie wstawiać zdjęcia na instagram, szczególna furrore zrobiły jego relacje z siłki przedstawiające 'progress'. Przemas zaczął wstawiać coraz to bardziej żałosne zdjęcia w których próbował przedstawiać się jako model, z rozpięta koszula, w gaciach i inne. W końcu jego profil dostrzegło więcej osób (zaczął się wtedy pojawiać także na wykopie), szczególnie z jego rodzinnych stron, pojawiło się mnóstwo Julek i Oskarków, którzy zaczęli wypisywać mu jaki jest super, jak świetnie wygląda, że każda go zechce itp. Stal się po prostu maskotką xD

Co zrobił maestro?

- Rzucił robotę na kasie w lidlu, gdzie jak na jego możliwości zarabiał niezłe
- Znalazł nowa robotę na produkcji za minimalna (niecałe 1800 zł miesięcznie).
- Zaczął wrzucać coraz więcej zdjęć z siłki
- Zaczęły pojawiać się lajwy na instagramie
- Będąc przekonanym, ze może mieć każdą, zaczął wypisywać do wielu różowych
- Po braku zainteresowania ze strony różowych i gdy kilka razy został wystawiony, założył tindera (gdzie również nie odniósł sukcesu jak się domyślacie)

Zwieńczeniem tych działań było założenie grupy fanowskiej na FB 'Majstry Przemasa'. Coraz częściej to właśnie tam pojawiały sie lajwy i foty Przema. Aby zrobić wrażenie (jak mu się wydawało) przed różowymi jak mradziszewska, zaczął chodzić do drogich restauracji czy drogich fryzjerów. Doszło nawet do spotkania fanów maestro nad Warta w Poznaniu, gdzie maestro ostro się #!$%@?ł i był obiektem kpin. Miał w planach otwarcie fanowskiego sklepiku z koszulkami, kubkami itp, ale skończyło się na jednej koszulce 'majstry przemasa', którą nosi do dziś. Później stwierdził, ze nie będzie więcej mieszkać z kimś w mieszkaniu i wynajął kawalerkę, krotko potem kolejna. Pojechał sam na drogie wakacje nad polskie morze, oczywiście każdy swój ruch udostępniał swoim 'fanom'. Zaczął także grozić wykopkom pozwami i policją, wyzywając od prawiczków i przegrywow XDD

Wiele osób szczerze i dobrze mu radziło, aby dal sobie spokój bo jest podpuszczany przez niby to swoich fanów, którzy tak naprawdę cisną z niego bekę; że powinien zniknąć z internetu i wziąć się za siebie, za zęby itd. Nie posłuchał, za to zaczął banować coraz więcej osób życzących mu dobrze, pozostawił przy sobie grupę normictwa cisnącego dalej bekę, ale oficjalnie go wspierającego.

Po powrocie z wakacji zaczęła się ostra jazda w dol wraz z depresja, zarabiając 1800 zl miesięcznie a płacąc 1300 za kawalerkę + stołując się w drogich restauracjach, opłacając karnety, jeżdżąc na wakacje i chodząc co parę dni do fryzjera skończył z długami i komornikiem. Co zrobił? Założył zbiórkę na pomagam.pl gdzie zbierał na 'budowę formy', spotkało się to z bardzo dużą krytyka. Co więcej, wypisywał też bezpośrednio do wielu osób błagając o pieniądze, jeden koleś z insta się zlitował i przelał mu jakieś drobne na jedzenie. Co zrobił nasz przegryw? Poszedł do drogiego barbera i restauracji :)
Przez spory hejt przemas usunął zbiórkę, a niedługo później także grupę. Insta ustawił na prywatnego. Krotko później #!$%@?ł do Rajchu i siedzi tam aż do teraz, mimo to nie przestał wrzucać obrzydliwych zdjęć, insta od niedawna znów stal się publiczny. Kto wie, może grupa tez powróci?

Czy jest na coś chory?

Nie wiadomo, nikt tego nie wie. Można tylko snuć domysły, ale sam przemcel nigdy się nie przebadał. I OK, można mówić, że to nieładnie śmiać się z niepełnosprawnego i w ogóle, ale ten człowiek ostatnie 10 lat pracował - w Auchanie i Lidlu, a wiec jakoś umysłowo musi być sprawny. Nie zbierał pieniędzy na zęby czy lekarzy, nie zrobił absolutnie nic. Z drugiej strony jaki 30 letni facet zdrowy na umyśle nie myśli choćby o tym, co będzie za miesiąc, jak można #!$%@?ć prawie cala wypłatę na czynsz i liczyć, że jakoś to będzie? No i generalnie to kto sprawny umysłowo z jego wyglądem, brakiem jakichkolwiek zalet jeszcze by się nie wyhuśtał?

Ej widziałem takiego ziomka co wyglądał jak on w Lidlu na kasie!! To on??

Jeżeli widziałeś go w ostatnim czasie, to nie jest on, a jego brat bliźniak - Piotr. Są bardzo podobni. Piotras w przeciwieństwie do Przemasa ma jednak więcej oleju we łbie i nawet znalazł jakaś różowa i jest szczęśliwy.

Czy miał dziewczynę i ruchał??

Nie, nigdy nie miał dziewczyny i nigdy nie ruchał. Wielu osobom się wygadał, w tym takim które znam osobiście. Nigdy się nie całował, nie oprawiał seksu itp. Jego doświadczenie w relacjach damsko męskich jest zerowe. Ma co prawda jakieś zdjęcie z jakaś różową, ale zostało zrobione tak szybko, ze różowa nie zdążyła nawet zareagować i uwolnić się od jego łapsk.

Ale on przynajmniej coś robi!!!!!!!!!

Brak slow na idiotów, którzy ciągle to powtarzają. Co to cale pajacowanie mu dało? Chłop skończył z depresja, myślami samobójczymi i długami. Nikogo nie interesuje, wszyscy wierni fani nagle zniknęli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Również wygląda jak wyglądał, a nawet gorzej.

Mi akurat absolutnie nie jest go żal, sam jest sobie winien, ze teraz jest w sytuacji jakiej jest. W sumie miałbym na niego #!$%@? tak jak na innych przegrywów i patologie, ale jako ze jest z mojego miasta, próbował podbijać do moich znajomych ciekaw jestem co będzie z nim dalej. xD

A wy co myślicie o Przemasie? Jakie będą jego dalsze losy po wbiciu 30 lv? Jak coś pominąłem piszcie xD

#przemcel #przegryw ##!$%@? #tfwnogf
maciorqa - Poniżej wrzucam oryginalny wpis autorstwa @shelby0153 w którym została opi...

źródło: comment_16342962699eNTdtedsEFAeD42zHSaUz.jpg

Pobierz
  • 8
@Fako: Ja ogólnie proponowałbym, żeby wszyscy eksperci z tego tagu zasiedli do stołu i wspólnie zaktualizowali ten wpis, ja się do tego niestety nie nadaje, bo od jego 30 urodziny i momentu gdy zaczął zgłaszać wszystkie wpisy nie śledzę już tagu, bo nie było kontentu. Jedyne o czym się dowiedziałem to jego związek z facetem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I też proponowałbym, żeby ktoś jeszcze skopiował ten
@maciorqa Też jakoś specjalnie nie śledziłem i nie śledzę ale sporo kontentu pzewijało się na wykopie także stąd moja powierzchowna znajomość tematu. Tu trzeba byłoby ekspertów :)