Wpis z mikrobloga

@nairoht: A nie usuwają, bo chcą skorzystać na modzie na "woke culture"?
Prawo w USA jest od dawna takie, pozwać mogą Cie za to, że miałeś zawał, bo tak wciągająca jest gra, że od 2 tygodni nie odszedłeś od kompa na milimetr. I co najlepsze, ten ktoś może wygrać.

Ale takie jest od dawna. Więc co się zmieniło?
Jak gra debiutowała to też takie prawo istniało.
Więc co się zmieniło?


@marekseo: społeczeństwo, bo przypadków zawałów jest promil, a potencjalnych pozwów na podłożach światopoglądowych w obecnych czasach multum, szczególnie w wowie gdzie pełno od jej powstania było różnych dziwnych smaczków
@nairoht:

to jest korporacja, jeżeli widzą w tym zyski to i owszem również z tego skorzystają¯_(ツ)

Jasne, wiem o tym, dlatego nie oceniłem tego teraz moralnie, a jedynie, że usuwają, bo chcą skorzystać z tego zysku

społeczeństwo, bo przypadków zawałów jest promil, a potencjalnych pozwów na podłożach światopoglądowych w obecnych czasach multum, szczególnie w wowie gdzie pełno od jej powstania było różnych dziwnych smaczków

Zawał to przykład tylko. Wstaw cokolwiek
@Latarenko: diablo IV i diablo inmortal albo uratuje tą "firmę" albo ja całkowicie zamiecie bo od dłuższego czasu nic im nie wychodzi. Nawet jak zewnętrza firma odnowiła im diablo 2 to oni nie mogą ogarnąć serwerów przez prawie miesiąc.
@Latarenko: Podciąganie tego pod 'polityczną poprawność' jest żałosne, biorąc pod uwagę genezy ostatnich kontrowersyjnych zmian. Jest to jedynie powodowane tym że Blizzardowi pali się pod dupą z uwagi na ostatnie skandale i procesy, więc ktoś w zarządzie przekręcił wajchę do oporu i postanowił usunąć z gry wszystko co chociażby mogło kogoś obrazić.
@Latarenko: Niestabilni emocjonalnie ludzie, którzy rozwijają się i definiują siebie poprzez narzuconą sobie wiktymizację, przez których to wprowadzono, są niezdolni do zrobienia czegokolwiek dla siebie. Jak małe dzieci potrzebują, aby wszyscy inni się zmienili, aby dostosować się do ich niezdolności do bycia dojrzałymi i podjęcia kroków w celu uniknięcia rzeczy, które im przeszkadzają. Nie polepsza ich sytuacji to, że ciągle szukają rzeczy, które ich denerwują, ponieważ jest to jedyna rzecz, która