Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze jest to, że laski argumentują chęć posiadania wysokiego chłopa "żebym czuła się bezpiecznie" XDDDDDD to nie czasy jaskiniowców tępa p0lko, tylko 21. wiek. Jak cię napadnie 5 patusów nafuranych jakimś mefedronem to czy twój chłopak będzie miał 160 cm czy #!$%@? 2 metry nic nie zmieni xDddd i tak obskoczy #!$%@? a ciebie nie uratuje. Jak można być tak głupim i skreślać kogoś tylko dlatego, że urodził się niski(nie miał na to wpływu). No tak lepiej wybrać bedboja z zawiasami, a później "samotna madka z trójką bombelkuw szuka dojrzałego mężczyzny z prawem jazdy" XDDDDDDD Ehhhh nienawidzę tego świata, przecież my musimy żyć w jakiejś symulacji, to się nie może dziać naprawdę.
#przegryw #tinder #p0lka #zwiazki #takaprawda
źródło: comment_1634305846MjQX7xlCFohhw15wxplkvU.jpg
  • 24
Gówno #!$%@? prawda, mam 170 ledwo i zadna mnie nigdy nie skreslila przez wzrost mialem 2 laski i z jedną jestem od 8 miesięcy @olaf_wolominski: btw ty #!$%@? sie nazywales kiedys azja tuhajbej XDD i mi pisałeś zebym napisal co sie stalo z dziewczyną za rok. Obiecuje że napisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: one mówią o tym, że czują się bezpieczniej żeby po prostu mieć argument dlaczego sama mając 160cm wzrostu chce mieć typa 2 metry, bo nie mają innego wytłumaczenia dlaczego tak jest, a nie lubią nie mieć powodu i potwierdzić, że po prostu instynktownie je do takich ciągnie. Ten argument się kończy nawet nie przez to, że 5 patusów na mefedronie i tak takiego pobije, a przez to, że 2 metrowy
źródło: comment_1634307522DeGvTYfUY6VQQo9n4xCH94.jpg
to i tak będzie miał większe powodzenie niż napakowany chłop, odznaczający się męskimi cechami, które wiążą się z bezpieczeństwem, ale życie skazało na 170cm wzrostu.

ale prawdą jest, że najbardziej zniewieściały wzrostak będzie miał większe powodzenie niż napakowany manlet, który teoretycznie zapewni większe bezpieczeństwo


@PanBober: prawda XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kto wam takie #!$%@? nagadał?
Wy jesteście wypaczeni na maxa.