Wpis z mikrobloga

@Roger_Casement ja zaszczepiony, a mnie na test skierowali jak się źle poczułem, w tym samym czasie ojciec też był chory tylko że powiedział rodzinnej, że był u brata, który w domu miał teścia, który "zmarł na covid", a mnie tam w ogóle nie było, nie wiem o #!$%@? tu chodzi w tym kraju

@edit: nawet nie miałem jakichś ostrych objawów, nawet gorączki, tylko tyle co kaszel i na test mnie skierowali,
I tak się właśnie fałszuje statystyki :)


@Mikuuuus: nikt nic nie fałszuje. Jak lekarz 30 lat zajmuje się wypisywaniem gripexu to obecna sytuacja jest po prostu nie do pojęcia. Poza tym nie zdziwię się jeżeli NFZ zaczął rozliczać przychodnie z testów. Brak testu = przychodnia oszczędza. Ale tu już musiałby się ekspert wypowiedzieć.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Roger_Casement: teraz chorych, zaszczepionych będą zamiatać pod dywan albo zamykać w szafach byle by tylko nie psuć narracji "99% chorych, którzy to nie są zaszczepieni" xD

Pandemia paranoi i kłamstwa

@SpasticInk: #!$%@? szura i kontynuacja szurskich teorii spiskowych. W poprzednią środę miałem pozytywny wynik. Przebieg dużo łagodniejszy, bo to w zasadzie takie przeziębienie, ale w statystykach się znalazłem pomimo szczepienia w czerwcu.