Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie #hejtpark z #wardega i z Tomaszem Rożkiem i jestem kompletnie zażenowany poziomem telefonów xD

Ktoś czeka godzine na linii i liczy na połączenie, a potem sie jąka, nie wie o co chce zapytać, zamiast pytać to #!$%@? jak bardzo kocha #kanalsportowy i szanuje i poważa no jak jakiś menel co mu dali 5zł
Przecież to nie ma żadnego znaczenia i sensu, tylko wprowadza w zakłopotanie i zażenowanie

Najlepsze jest to jak ktoś mówi: "chciałem pozdrowić was chlopaki, bardzo mi sie podoba co robicie" i daje pauze żeby Stano coś odpowiedział na to XDD no #!$%@? co ma powiedzieć xD żenada total

Ja jakbym już miał dzwonić to zapisałbym sobie pytanie na kartce, bo wiadomo że moglbym zgubić język, dokładnie je przemyślał, zwięźle i na temat, próbowałbym uderzyć w jakiś czuły punkt, ale bez opowoadania historii z dupy.

#oswiadczenie
Pobierz freee_hugs - Oglądam sobie #hejtpark z #wardega i z Tomaszem Rożkiem i jestem komplet...
źródło: comment_1634372966KTH9I1E2du4A6H87syGk8Z.jpg
  • 12
@Nie_bo_ty i wyszedłeś na totalnego debila bo to nie wina tych dzieciaków, tylko połączenie telefoniczne było obciążone wysokim pingiem przez co reakcja była niekiedy sekundę po naciśnięciu klawisza.
@freee_hugs: - Odbieramy kolejny telefon. Kto się do nas dodzwonił?
- Halo?
- Halo, halo. Skąd do nas dzwonisz?
- Halo, słychać mnie?
- Tak, słyszymy cię. Musisz ściszyć laptopa jak do nas dzwonisz.
- O, no teraz lepiej. Cześć, Piotrek z Birmingham z tej strony.
- Cześć Piotrek, z czym do nas dzwonisz?
- No trochę jestem zaskoczony bo yyy w ogóle to mega się cieszę, że się do was