Wpis z mikrobloga

@1_2_3-45: mówię serio. Przypatrz się dokładnie kto za bardzo przywiązał się do swojej doroslej roli i kto z powodu swoich niepowodzeń ma ogromne kompleksy. Kto próbuje wiecznie wprowadzać zajebiste "dorosłe " i odpowiedzialne pomysły aby udowodnić coś komuś? Sobie?

Kto jednocześnie broni swojej "prywatnosci" bojac się pokazać cokolwiek o sobie aby przypadkiem się nie wydało, ze jestem dziecinny xD Te osoby tak bronią swojej prywatnosci jak gdyby mialy jakąś obsesję na
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak bedziesz znowu zamawiał mądre ksiazki to kup cos o dystansie do siebie.


@fajnypierozek: na razie jestem na etapie czytania powieści o 40-latku który się zagubił i traci granicę między trolowaniem a nerwami, ciężko się czyta z moim niskim IQ, nie polecam. I nie ma obrazków!
ciężko się czyta z moim niskim IQ,


@DunningKruger: Niby szybko łapiesz aluzję, ale jednak najpierw trzeba cie naprowadzić na trop xD Pamietasz dlaczego tak mi utkwiły w glowie te "mądre" ksiazki? Rozmawialismy kiedyś o dupie maryni a ty mi ni z tego ni z owego wyskoczyłeś, ze to ty musisz mieć rację bo czytasz mondre ksionzki xD i cyk fota archipelag gulag xD zupelnie bez związku z tematem xD