Wpis z mikrobloga

@JustKebab: O ile z Mehremiciem była informacja o konflikcie to pozostała dwójka kompletnie tu nie pasuje. Szot miał kontuzję na początku sezonu, potem jak się pojawiał to grał słabo, a Gruszkowski miał parę dobrych spotkań więc tak to wyglądało. Hugi najlepsze mecze miał po wejściu z ławki na końcówki, nie wiem czy musi się zaaklimatyzować czy gdzie jest problem. Na ten moment ze skrzydłowych w miarę równy poziom trzyma od początku
@FaraOFF: Mehremic zdementował to, że ma konflikt z trenerem.

Szot miał kontuzję na początku sezonu, potem jak się pojawiał to grał słabo


Szot nie miał żadnej poważnej kontuzji. Gruszkowski mniej więcej od meczu w PP grał beznadziejnie, a nawet w tym spotkaniu Szot nie dostał szansy. Ciekawe kiedy miał się pokazać i zawodzić - w minutę na poległej czy w 12 minut na Pogoni?

Hugi miał najlepsze mecze z ławki dlatego,
Wszedł chociażby z Napoli gdzie zawalił konkretnie przy stracie bramki, serio w grze w meczu z Pogonią nie prezentował się lepiej niż Gruszkowski, tyle, że z kolei ten wydaje się być dużo silniejszy więc nie dawał się tak przepychać. Mam nadzieję, że mecz z Górnikiem nie jest wyjątkiem i zacznie się fajnie prezentować na dłużej, bo w ostatnich miesiącach wyhamował.

Jeśli chodzi o Hugiego to liczyłem, że momentem kiedy zacznie od początku